نصب کولر گازی جنرال

نصب کولر گازی جنرال
خدمات درسراسر تهران ثبت سفارش تلفنی و آنلاین
سفارش خود را آنلاین ثبت کنید
nasbe kolergazi general

نصب کولر گازی جنرال با استفاده از اصولی ترین روش نصب (یک بار برای همیشه و بدون بروز مشکل) توسط نمایندگی رسمی برند جنرال و دارای کد نمایندگی (سرویسکاران) به انجام می رسد.در ادامه مراحل نصب کولر گازی های جنرال را مشاهده می نمایید.لازم به ذکر است سریعترین خدمات نصب (به پشتوانه تاسیس شعبات در هر 22 منطقه از تهران) توسط سرویسکاران ارائه می شود.

سرویسکاران به عنوان نماینگی نصب کولر گازی جنرال در تهران در سراسر تهران(غرب تهران . شمال تهران . جنوب تهران . شرق تهران) آمادگی خدمات رسانی در کولر گازی های نو و کار کرده به شما تهرانیان عزیز را دارد.

فقظ کافیست برای نصب اسپلیت جنرال خود در تهران با شماره تماس های سرویسکاران تماس بگیرید و درخواست نصاب کولر گازی جنرال بدهید تا در سریع ترین زمان نصابان ما برای نصب کولر گازی  شما به محل اعزام شوند

سرویسکاران نصب کلیه مدل های کولر گازی جنرال اععم از جنرال مکس . جنرال گلد . جنرال طرح لبخند و جنرال بانه ای را انجام میدهد

اگر برای نصب کولر گازی خود احتیاج به راهنمایی دارید متن زیر را مطالعه کنید که راعنمایی خوبی در این مورد است و در آخر همبن متن ویدئویی برای شما قرار داده شده که به اکثر سوالات شما در مورد نصب اسپلیت جنرال پاسخ داده شده

هزینه نصب کولر گازی جنرال

هزینه نصب کولر گازی جنرال شامل هزنه اجرت نصب و قطعات مصرفی در صورت نیاز می باشد.  قطعات در صورت نیاز تهیه می شود و قیمت آن توسط سرویسکار به شما اعلام میشود.
هزینه و تعرفه نصب کولر گازی و اسپلیت جنرال در سال 1401
تعرفه اجرت نصب کولر گازی جنرال برابر با 450 هزار تومان می باشد و تعرفه برچیدن کولر گازی با جمع کردن کامل گاز 180 هزار تومان می باشد.

 

 

در این بخش می خوانید:

مراحل اصولی ترین روش نصب کولر گازی جنرال (General Split)

در صورت تماس با مجموعه سرویس کاران،طی کمتر از 5 ساعت نصاب به محل سکونت شما اعزام خواهد شد و نصب دستگاه را به صورت زیر به انجام می رساند.

1.بهترین مکان برای نصب دستگاه جنرال تشخیص داده می شود: بهترین مکان برای نصب پنل داخلی کولر گازی (یونیت) فضایی از واحد ساختمانیست که در معرض نور مستقیم آفتاب و یا حرارت (بخاری و یا شوفاژ) نباشد.همچنین حد فاصله 20 سانتی متری از هر طرف کولر گازی می بایست فضای خالی لحاظ شود. فاصله کولر گازی از سقف حدودا 0/5 متر و از کف حدودا 2.5 متر می بایست در نظر گرفته شود.همچنین دیواری که کولر جنرال روی آن نصب می شود نباید دیوار غیر باربر باشد.دیوار حتما می بایست قدرت تحمل بار کولر گازی را داشته و بتوان لوله ها و مجرا های کولر را از درون آن رد کرد.

نصب کولر گازی جنرال

نصب کولر گازی جنرال

2.صفحه فلزی پایه ای (base wall plate) روی دیوار نصب می شود: صفحه فلزی پایه ای یک صفحه نگهدارنده کولر گازی می باشد که روی دیوار و با استفاده از پیچ و رولپلاک ثابت می شود.این صفحه توسط نصاب تراز می شود.دقت کنید تراز بودن صفحه فلزی بسیار مهم است چرا که در صورت انحراف یونیت داخلی کولر گازی روند سرمایش آن مختل خواهد شد.

3.لوله کشی برای اتصال به کندانسور بیرونی انجام می شود: برای لوله کشی و اتصال میان پنل داخلی و کندانسور و روند جریانسازی گاز،می بایست یک سوراخ داخل دیواری که کولر گازی روی آن نصب است ایجاد شود.این کار با استفاده از تجهیزات نصاب،بدون ریزش گچ و قطعات دیوار انجام می شود

4.نصب کندانسور اسپیلت جنرال انجام می شود: کندانسور بیرونی طبق تشخیص نصاب،در محلی (معمولا تراس واحد یا بالکن) نصب می شود که کمترین میزان گرد و غبار را داشته باشد.گرد و غبار باعث بسته شدن راه فین ها و کوئل ها و بسته شدن شریانات اصلی می شود.نصاب می بایست کندانسور را با حد فاصل معینی (حدودا 20 سانتی متر از طرفین) تعبیه نماید.همچنین در صورت صلاح دید نصاب،سطح زیرین کندانسور با استفاده از کفی های معین پر شده تا کندانسور کولر گازی به صورت صاف به عملکرد خود ادامه دهد.

5.سیم کشی برق و سیم کشی داخلی برقی آن به انجام می رسد: سیم کشی بیرونی کولر های گازی جنرال به صورت استاندارد و به صورت شرکتی آماده به کار می باشد.لیکن سیم کشی بین کندانسور و پنل به عهده نصاب کولر گازی می باشد. لازم به ذکر است در صورت بروز هرگونه مشکل پس از نصب کولر گازی می توانید بوسیله تماس با مجموعه سرویسکاران تقاضای رفع مشکل مجدد خود را ثبت نموده ودر اولین فرصت (کمتر از یک روز) به مشکلتان رسیدگی خواهد شد.

راه ارتباطی با نمایندگی رسمی نصب کولر گازی برند جنرال

در صورت خرید هر مدل از اسپیلت جنرال و در صورت نیاز به نصب می توانید با مجموعه سرویسکاران تماس حاصل کنید.همچنین وبسایت سرویسکاران قابلیت ثبت آنلاین نصب،بروز خطا،و یا سرویس انواع کولر گازی می باشد. شماره تماس جهت برقراری ارتباط برای همشهریان تهرانی:

ساکنین شمال تهران: 02122922991 ساکنین شرق تهران: 02188665052 ساکنین غرب تهران : 02166513915 ساکنین مرکز تهران :02188665052 ساکنین کرج : 02633531048

همچنین برای ثبت اینترنتی درخواست نصب،می توانید به صفحه تماس مراجعه نمایید.

در این مطلب قصد داریم در خصوص نصب و راه اندازی کولر های گازی جنرال صحبت کنیم. خدمات راه اندازی و نصب کولر گازی جنرال در تهران توسط مجموعه سرویسکاران به صورت ویژه با قیمت های بسیار مناسب انجام می شود. نصابان کولر گازی حرفه ای با تجربه فراوان بلخصوص برند جنرال در خدمت شما هستند تا کولر گازی شما را براحتی نصب و راه اندازی کنند. نصب صحیح کولرهای گازی می تواند عمر و ضمانت دستگاه را بالا ببرد. ما برای نصب کولرگازی جنرال به وسایل زیر نیاز داریم.

نصب اسپلیت جنرال

نصب اسپلیت جنرال

وسایل مورد نیاز جهت نصب کولر گازی جنرال

نصب کولرهای گازی شرکت جنرال دارای مراحلی است که در زیر به صورت کامل این مراحل را به شما توضیح می دهیم: مولتی متر دیجیتال میکرون سنج پمپ خلاء پیچ گوشتی تشخیص دهنده ی نشتی رگلاتور تانک نیتروژن آچار آلن تراز خم کننده ی لوله گرد بر سایر وسایل آچار کشی برای درک بهتر مراحل نصب کولر گازی های جنرال ما آن را به صورت شبیه سازی شده برای شما انجام می دهیم. برای نصب کولر گازی باید فضای خالی 12 اینچی از هر طرف کولر گازی فراهم باشد. یعنی کولر گازی باید از سمت راست و چپ حداقل فاصله ی 12 اینچی با دیوار ها داشته باشد. حداقل فضای فاصله تا سقف باید 4 فوت باشد و حداقل ارتفاع از زمین 7.5 فوت باشد. اینها توسط نصاب کولرگازی جنرال که از طرف شرکت سرویسکاران فرستاده می شود به صورت کامل چک شده و بهترین مکان برای نصب برای شما انتخاب می شود. پس از انتخاب محل نصب کولر گازی جعبه کولر گازی را باز می کنیم.

کولر گازی از دو جعبه متفاوت به نام های یونیت داخلی و خارجی برخوردار است که هر کدام از این یونیت ها در جعبه های جداگانه قرار دارند. در هنگام باز کردن با نصاب چک کنید تا دستگاه ضربه و خوردگی نداشته باشد. نصاب کولرگازی باید تجربه انجام کار را داشته باشد اما باز هم باید از طریق دفترچه مراحل نصب اقدام به نصب کولر گازی شود که اینکار مجددا توسط سرویسکار مجموعه ما انجام می پذیرد. ابتدا به سراغ نصب یونیت خارجی رفته، کلیه اتصالات را بررسی کرده در صورت وجود پیش فرض اتصالات از آنها برای نصب یونیت خارجی استفاده می کنیم. پس از نصب یونیت خارجی نوبت به نصب و اتصال یونیت داخلی می شود. یونیت داخلی باید با توجه به مقادیری که در بالا گفته شد نصب شود و کلیه اتصالات مربوط به آن بررسی و مورد عنایت نصاب قرار گیرد. پس از نصب یونیت دوم کلیه اتصالات و گازکشی و لوله کشی باید توسط نصاب کولر جنرال بررسی شود. پس از بررسی تمامی جوانب اقدام به تست و روشن کردن کولر گازی جنرال می کنیم. اگر کلیه مراحل نصب به درستی انجام شده باشد کولر گازی به درستی کار کرده و سرویسکار کار را به شما تحویل می دهد.

نصب کولر گازی جنرال در چه مناطقی انجام می شود؟

در حال حاضر کلیه خدمات سرویسکاران از جمله نصب کولرهای گازی جنرال در کلیه نقاط شهر تهران به صورت ویژه و انجام در محل انجام می شود. شما برای نصب و یا جابجایی کولر گازی جنرال خود می توانید از با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است کلیه خدمات نصب کردن کولر گازی در شهر تهران انجام می شود و از خدمات دادن به سایر شهرها معذوریم.

نمایندگی سرویسکاران،نصب کولر گازی جنرال

سرویسکاران یکی از نمایندگان فعال نصب و خدمات پس از فروش کولرهای گازی جنرال است که شما می توانید با تماس با این مجموعه از کلیه خدمات تعمیراتی و پشتیبانی شرکت جنرال استفاده کنید. برای انجام سایر خدمات نصب کولر گازی کلیک کنید. افراد زیادی در سطح شهر و در موسسات خدمات هستند که نصب کولر گازی جنرال و یا هر برند دیگری را انجام می دهند. اما متاسفانه تعداد بسیار کمی از این افراد متخصص در زمینه ی نصب کولر گازی جنرال می باشند. خیلی در مراجعه به فرد نصاب برای نصب کولر گازی جنرال خود دقت کنید چرا که با انجام یکسری کارهای اشتباه در نصب کولر گازی ممکن است مشکلات و خساراتی را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد. کارشناسان متخصص سرویسکاران در زمان حضور در محل تمامی موارد و نکات مهم راجع به نصب، نگهداری و تعمیر کولرگازی ال جی را به شما عزیزان توضیح داده .نمایندگی سرویسکاران همچنین خدمات تضمینی و کامل تعمیر کولر گازی جنرال را در هر 22 منطقه تهران به انجام می رساند.

نصب کولر گازی جنرال

نصب کولر گازی جنرال

موارد خیلی مهمی که زمان نصب کولر گازی جنرال باید رعایت کنیم

  • یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان نصب کولر گازی جنرال توسط نصاب رعاین شود. نصب درست سینی پنل کولر گازی می باشد. فرد متخصص باید از درست نصب شدن و محکم بودن آن مطمئن باشد. چرا که سینی پنل از اهمیت بالایی برخوردار است. به دلیل محافظت آن از پنل داخلی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
  • توجه کنید: به هیچ عنوان محل نصب کولر گازی جوری نباشد که در نزدیکی و یا کنار کولر آبی قرار بگیرد. زیرا متفاوت بودن عملکرد آن ها به طور کل ممکن است ایجاد مشکلاتی در موتور آن ها باشد. به طور مثال: کولر گازی رطوبت هوا را دیافت می کند اما کولر آبی بر عکس آن عمل می کند.
    یکی از موارد مهم دیگر طریقه قرار گرفتن درست لوله تخلیه آب کولر گازی می باشد. زمانی که فرد متخصص در حال نصب این لوله می باشد خود شما هم دقت داشته باشید که لوله تخلیه آب باید در سطح پایین تری از کولر گازی قرار بگیرد. حتما مراقب باشید لوله تخلیه دارای سوراخ و یا نشتی نباشد به خصوص در پنل کولر گازی.
  • موردی دیگری که راجع به تخلیه آب کولر گازی می باشد و شما عزیزان باید حواستان به آن باشد. این می باشد که اگر برای تخلیه آب کولر گازی از سطلی استفاده می کنید، مراقب باشید زمانی که سطل پر می شود آن را خالی کنید. چرا که اگر این کار را به موقع انجام ندهید احتمال آن می باشد که آب به سمت کولر گازی برگردد.
  • توجه داشته باشید لوله تخلیه آب جرم نگیرد و یا در صورت مشاهده آن را از بین ببرید. چگونه؟ هیچ وقت از وسیله ی تیز یا هر چیز دیگری که ممکن است باعث سوراخی آن شود استفاده نکنید. تنها با فشار آب و فوت داخل لوله این کار را انجام دهید.
  • مکان مورد نظری که برای نصب کولر گازی در نظر گرفته می شود بسیار حائز اهمیت می باشد. به همین علت می باشد که شما عزیزان برای نصب کولر گازی باید به فرد متخصص مراجعه کنید. زیرا مکان مناسب نصب کولر گازی روی خیلی از موارد تاثیر به سزایی دارد . اینکه منزل یا محیط کار شما چند متر است؟ از چند کولر گازی باید استفاده شود؟ و هر کولر گازی در چه نقطه ای قرار بگیرد تا بیشترین بازدهی را داشته باشد توسط فرد متخصص صورت می گیرد.

در ویدئو زیر به سوالات شما در مورد نصب کولر گازی جنرال پاسخ داده شده است

پرسش و پاسخ های متداول درباره نصب کولر گازی جنرال

بسته به محل نصب و شرایط نصب کولر گازی جنرال زمان نصب آن متغیر است. برای مثال، نصب کولرگازی جنرال که ۱۰ متر لوله کشی داشته باشد با کولرگازی جنرال که ۵ متر لوله کشی دارد متفاوت می باشد. ولی در کل، زمان نصب اسپلیت در بهترین شرایط ۲ ساعت زمان میبرد اما مواقعی هم وجود دارد که نصب کولر گازی جنرال تا ۱۰ ساعت هم زمان برده است.

نصب کولر گازی جنرال شامل نصب کامل پنل لوله کشی، نصب کامل کمپرسور، وکیوم دستگاه و راه اندازی کامل دستگاه می باشد.

خیر، برقکاری و سیم کشی یک مسئله کاملا جدا می باشد که باید توسط تکنسین برقکار انجام شود. بهتر است قبل از اقدام به نصب، برقکاری و سیم کشی برای کولر گازی جنرال انجام شود. ولی در مواردی که کار تخصصی نباشد نصاب کولر گازی جنرال برقکاری دستگاه شما را هم انجام می دهد و هزینه جدا گانه ای بابت آن می پردازید.

خیر، اجرت نصب کولر گازی جنرال یک هزینه ثابت است ولی نصب کولر گازی جنرال در مواردی احتیاج به لوله سیم پایه و غیره دارد. در صورتی که لوازم خارج از جعبه کولر گازی جنرال لازم داشته باشد به هزینه نصب اضافه می گردد. برای مثال نصبی احتیاج به پایه دیواری و یا لوله کشی اضافه دارد. ولی در جای دیگر احتیاج به چنین مواردی نیست به همین دلیل قیمت نصب کولر گازی جنرال متفاوت می شود.

خیر اگر تکنسین ماهر کولر گازی جنرال دستگاه شما را باز کند، در هنگام نصب مجدد احتیاج به شارژ گاز نخواهید داشت. زیرا تکنسین، گاز دستگاه شما را در داخل کمپرسور جمع می کند که در هنگام نصب مجدد از همان گاز استفاده کند. اما اگر قبل از اینکه دستگاه باز شود دستگاه شما مقداری گاز کم دارد در این موارد پس از نصب و راه اندازی امکان دارد مقداری شارژ گاز لازم داشته باشد.

بله، مقدار استاندارد گاز موجود در دستگاه برای ۵ متر لوله کشی در نظر گرفته شده است. در صورتی که مقدار لوله کشی دستگاه شما اضافه گردد به ازای هر متر لوله کشی مقداری شارژ گاز باید انجام شود.

در مواردی در جایگاه مد نظری که می خواهیم کولر خود را نصب کنیم شرایط برای تخلیه آب دستگاه نیست و باید مسیری را به صورت عمودی به بالا طی کند. در این شرایط، از دستگاهی به نام پمپ درین استفاده می کنند که بتواند آب را در مسیر عمودی و رو به بالا پمپاژ و تخلیه کند. در این شرایط شما برای نصب کولر گازی خود به پمپ درین احتیاج خواهید داشت.

بله، تمامی خدماتی که سرویسکاران انجام می دهد شامل یک هفته مهلت تست و گارانتی می باشد که در صورتی که مشکلی در نصب کولر گازی جنرال شما باشد به صورت رایگان برای شما رفع ایراد می کند. اما برای مثال کولرگازی جنرال دست دوم نصب می شود که امکان دارد هر مشکلی از قبل داشته باشد که قبل از نصب مشخص نباشد و مربوط به نصب دستگاه نباشد. مثلا کمپرسور دستگاه سوخته باشد. این موارد بعد از نصب کامل اسپلیت جنرال مشخص می شود و نمی توان قبل از نصب متوجه سلامت کامل آن شویم. در این موارد هیج مسئولیتی با شرکت نمی باشد.

اجرت نصب کولر گازی جنرال در سال ۱۴۰۰ سیصد و پنجاه هزار تومان (350000) می باشد که سالانه با توجه به تورم درصدی به قیمت آن اضافه می شود. اما این تنها اجرت نصب می باشد. امکان دارد برای نصب کولر گازی جنرال شما از پایه لوله کابل گازی و غیره استفاده شود که در صورت استفاده، هزینه آن جداگانه از شما دریافت می گردد. در مواردی هم دستگاه به هیچ کدام از این موارد نیاز ندارد که شما همان اجرت نصب را فقط پرداخت می کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شانزده =

سفارش آنلاین سرویسکاران

سفارش شما با موفقیت ثبت شد

همکاران ما تا 20 دقیقه دیگر برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت و در تاریخ و ساعت وارد شده خدمات شما انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید سفارش های بعد از ساعت 17 فردای آن روز پیگیری میشوند

دقیقه
ثانیه