وبلاگ - آخرین اخبار
چرا پکیج آب می دهد؟

چرا پکیج آب می دهد؟

در مقاله امروز از سری مقالات تعمیر پکیج وب سایت سرویس کاران می خواهیم در رابطه با اینکه چرا پکیج آب می دهد با شما همراهان همیشگی سرویسکاران صحبت کنیم. ما در مقاله های قبل تعمیر پکیج در رابطه با علل گرم و سرد شدن آب پکیج، علل افت فشار پکیج، راهنمای خرید پکیج، راهنمای نصب پکیج با شما عزیزان صحبت کردیم اما هدف مقاله امروز توضیح چرایی آب دادن پکیج می باشد، با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید پکیج ها به دسته های تک مبدله و دو مبدله تقسیم می شوند و سایز بندی های متنوعی دارند اما در واقع تفاوت در مدل پکیج دلیلی برای آب دادن پکیج نمی باشد، در دامه می خواهیم عمده ترین دلایل سریز کردن یا آب دادن پکیج را به صورت تیتروار خدمت شما عزیزان عرض کنیم

دلایل اینکه چرا پکیج آب می دهد

1- سرریز شدن آب از شیر پرکن دستگاه

2- آب بندی نادرست اتصالات پکیج

3- سرریز آب از پمپ پکیج

4- خراب شدن شیر تخلیه پکیج

5- شکستن اتصالات و لوله های درون دستگاه

6- شکستن و یا سوراخ شدن مبدل ها

دلایل اینکه چرا پکیج آب می دهد

دلایل اینکه چرا پکیج آب می دهد

همانطور که در جریان هستید در نصب و راه اندازی سیستم های پکیج علاوه بر شیلنگ هایی که به خود دستگاه متصل هستند از اتصالات دیگری مانند چپقی، زانوو…در زیر دستگاه استفاده می شود، اگر این اتصالات به درستی نصب نشده باشند می توانند از عوامل آب دادن پکیج باشند.

دلیل دیگری که برای سرریز شدن آب پکیج می تواند وجود داشته باشد پوسیدگی اتصالات به دلیل افزایش دما می باشد.

اگر بخواهیم دلیل سوم نشتی آب برای پکیج را خدمت شما توضیح دهیم می توانیم بگوییم که شکستن، ترک خوردن و یا سوراخ شدن بدنه بیرونی مبدل هم می تواند سبب ساز نشتی آب پکیج شود.

دلیل چهارم را می توانیم اینگونه عرض کنیم که معمولا انتقال آب درون پکیج به این صورت است که آب در بین مبدل اولیه و ثانویه و لوله ها حرکت می کند اگر به هر دلیلی این لوله ها که معمولا از جنس برنج هستند و به این سادگی ها نمی شکنند دچار شکستگی شوند پکیج دچار نشتی می شود.

خدمات تعمیر پکیج سرویسکاران

در این مقاله ما تمام تلاش خود را کردیم تا عواملی که سبب ساز نشتی پکیج می شوند را خدمت شما عرض کنیم. اصولا شما برای اینکه نشتی آب پکیج را درست کنید باید از یک سرویسکار پکیج کمک بگیرید. مجموعه سرویسکاران با داشتن کادری حرفه ای و مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. از ایننکه با ما همراه بودید کمال تشکر را از شما عزیزان داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 10 =