سرویس کولر گازی ال جی در تهران

سرویس کولر گازی ال جی در تهران
خدمات درسراسر تهران ثبت سفارش تلفنی و آنلاین
سفارش خود را آنلاین ثبت کنید
سرویس کولر گازی ال جی

سرویس کولر گازی الجی یکی از خدماتی است که در مجموعه سرویسکاران به شما همشهریان تهرانی ارائه می گردد اگر به دنبال شرکتی هستید که سرویس کولر گازی الجی ایستاده و یا اسپلیت شما را به آن بسپارید و ضمانت کیفیت و خدمات در یافت کنید حتما با شماره تماس های سرویسکاران در ارتباط باشید.

و اگر هم خود شما قصد سرویس اسپلیت lg خود را دارید متن زیر راهنمایی مناسبی برای شما می باشد که با مطالعه آن می توانید برای سرویس کولر گازی خود راهنمایی در یافت کنید.

در آخر این متن ویدئویی برای شما گذاشته شده که می توانید با مشاهده آن به اکثر جواب های سوالات خود در مورد سرویس کولر گازی و اسپلیت الجی خود برسید

 

مجموعه سرویسکاران با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در امور مربوط به کولرگازی شامل سرویس کولرگازی آماده خدمت رسانی در تهران می باشد. سرویس کولر گازی و اسپلیت یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی سرویس کاران می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس کاران به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد. نیروهای سرویسکاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصص سرویس کولرگازی را زیر نظر سرویسکاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در شرق تهران ، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشند.

 

هزینه سرویس کولر گازی ال جی

سرویس کولر گازی ال جی که شامل سرویس روکارر پانل کولر گازی و شستشو فیلتر ها و سرویس و شستشو کامل کمپرسور و تست میزان گاز دستگاه می باشد.

هزینه سرویس کولر گازی ال جی در سال 1401

سرویس کامل رو کار کولر گازی ال جی برابر با 120 هزار تومان می باشد که در صورتی که کولر گازی شما احتیاج به شارژ گاز داشته باشد هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.

هزینه شارژ گاز در سال 1401

بسته به میزان کمبود گاز و ظرفیت اسپلیت شما هزینه ای ما بین 150 هزار تومان تا 850 هزار تومان دارد که در دستگاهای ایستاده این مبلغ تا 1 میلیون 300 هزار تومان می تواند افزایش پیدا کند که قبل از انجام کار به شما اعلام می شود که در صورت موافقت شما انجام خواهد شد.

 

در این بخش می خوانید:

"<yoastmark

سرویس کولر گازی ال جی

مسلما تمامی لوازم خانگی برای افزایش بهره وری به تعمیر و سرویس دوره‌ای نیاز دارند. سرویس کولر گازی ال جی هم یکی از این موارد مهم است که در بهره وری هر چه بیشتر می تواند موثر باشد. غالبا لوازم مکانیکی برای اینکه طول عمر بیشتری داشته باشند بایستی در زمان مناسب و هر چند وقت یکبار سرویس شوند. سرویس نشدن کولر گازی باعث کثیفی و اختلال در عملکرد دستگاه می شود و به مرور زمان کارایی خود را از دست می دهد. اگر کولر گازی را سرویس نکنید، انرژی بیشتری را برای خنک کردن محیط مصرف می کند و در مقابل هزینه بالای مصرف برق را تجربه خواهید کرد و در نهایت به دلیل زیاد کار کردن کمپرسور، برد دستگاه دچار اختلالات جدی خواهد شد و می تواند خسارات غیر قابل جبرانی را برایتان ایجاد کند. از این رو سرویس کولر گازی ال جی بایستی به طور مداوم در زمان مناسب انجام شود تا هم طول عمر دستگاه افزایش یابد و هم از هزینه های اضافی در امان خواهید بود. با ما همراه باشید تا شما را با مطالب مهم در رابطه با سرویس کولر گازی ال جی و پیدا کردن یک سرویسکار معتبر آشنا کنیم. کولر گازی ال جی هم مانند دیگر برندهای کولر گازی یکی از دستگاههای پرکاربرد است که این روزها در اکثر خانه های ایرانی دیده می شود. کولر گازی در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که انتخاب هر یک به سلیقه مشتری بستگی دارد. سرویس اسپلیت الجی می تواند توسط یک سرویسکار معتبر انجام شود و شما پس از سرویس به خوبی متوجه هوای مطبوع کولر، صرفه جویی در مصرف برق و انرژی و همچنین سلامت کمپرسور خواهید شد. از این رو در تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی دقت کنید و حتما زمان مناسبی را برایش درنظر بگیرید.

سرویس کولر گازی شامل مواردی همچون شستشو فیلتر های پنل داخلی و اسپلیت و شستشو کامل اواوپراتور کولر گازیو شستشو کامل کندانسور کمپرسور کولر گازی می باشد و سپس میزان گاز کولر گازی اندازه گیری می شود که در صورت نیاز شارژ گاز برای شما انجام شود

سرویسکار کولرگازی الجی

سرویسکار کولرگازی الجی

چه زمانی کولر به سرویس نیاز دارد؟

فرض کنید در یک روز گرم تابستان از بیرون به خانه آمده‌اید و با پیدا کردن کنترل، کولر گازی خود را روشن می کنید منتها خبری از باد سرد نیست! در این زمان چند دلیل می تواند مانع از خروج هوای سرد شود. به عنوان مثال ممکن است فیلترهای کولر کثیف باشند که باعث خروج گرما می شود. همچنین یکی از عمده ترین دلایل خنک نکردن فضا توسط کولر گازی، کمبود شارژ گاز کولر است که در این زمان بایستی با یک سرویسکار هماهنگ کنید تا برای افزایش شارژ گاز کولر شما اقدام کند. در واقع دلایل زیادی باعث می شود که نیاز به سرویس کولر گازی ال جی احساس شود که در هر حالت بایستی برای تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران هم می توانید اقدام نمایید.

تعمیرکار حرفه ای پیدا کنید!

با توجه به وجود تعمیرکاران بسیاری که در سطح شهر هستند، سرویسکاران یکی از مراکز معتبر و حرفه ای در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی می باشد که می توانید برای سرویس کولرگازی الجی به این مجموعه اعتماد کنید. کیفیت و مقرون به صرفه بودن دو ویژگی بارز سرویسکاران می باشد که مورد توجه خیلی از مشتریان قرار گرفته و رتبه خوبی را به این مجموعه توانمند داده است.

هزینه سرویس کولر گازی الجی

سرویس اسپلیت ال جی که موارد سرویس در بالا ذکر شده است در سال 1400 1401  صد و بیست هزار تومان می باشد که در صورت شارژ گاز مبلغ شارژ گاز که به مواردی همچون قدرت و سایز کولر گازی و میزان کمبود گاز بستگی دارد که قبل انجام شارژ گاز به شما اعلام خواهد شد

به سوالات شما در مورد سرویس کولر گازی الجی در ویدئو زیر پاسخ داده شده است

پرسش و پاسخ های متداول سرویس کولر گازی LG

سرویس کولر گازی ال جی شامل شستشو فیلتر اسپلیت و شستشو اپراتور پنل داخل و کندانسور پنل خارجی می باشد بلور فن پنل چک می شود و در صورت کثیف بودن تمیز می شود و پس از سرویس کامل مقدار گاز داخل دستگاه اندازه گیری می شود که در صورت کمبود با هزینه جدا گانه شارژ گاز انجام شود.


خیر شارژ گاز یک مسئله جدا هست که بسته به مقدار کمبود گاز قبل از انجام کار به شما هزینه اعلام می شود و سپس انجام می شود در سرویس کولر گازی ال جی فقط اندازه گیری مقدار گاز انجام می شود.


2 مدل سرویس کولر گازی ال جی داریم 1 مدل سرویس رو کار که سرویس در همان جایی که کولر نصب است انجام می شود و یک مدل سرویس کولر گازی ال جی با کندن پنل انجام می شود که در صورتی که اسپلیت خیلی کثیف باشد از این نوع سرویس استفاده می شود که هزینه باز و بست پنل به هزینه سرویس اضافه می شود.


مقدار گاز موجود توسط گژ فشار سنج اندازه گیری می شود که در صورت کم بودن فشار مقدار کمبود به دست می آید برای مثال اگر فشار دستگاه نصف اندازه استاندارد باشد به این معنی است که گاز دستگاه شما به اندازه نصف گاز کامل خالی می باشد که هزینه نصف شارژ گاز کامل از شما دریافت می گردد.


سرویس به موقع و هر ساله کولر موجب کاهش مصرف برق و همچنین افزایش عمر کولر گازی ال جی شما می شود و در صورتی که سرویس به موقع انجام نشود باعث می شود شما متوجه کمبود گاز و کثیفی دستگاه و ایرادات جزئی نشوید که به مرور زمان به دستگاه شما آسیب وارد می کند.


بله کمبود گاز تا یک اندازه از سرما کولر کم نمی کند اما باعث می شود کمپرسور کولر گازی ال جی شما با تمام قدرت کار کند که همین امر باعث افزایش مصرف برق و حتی فشار زیاد به کمپرسور میشود که عمر دستگاه شما را به شدت کاهش می دهد.


9 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 5 =

سفارش آنلاین سرویسکاران

سفارش شما با موفقیت ثبت شد

همکاران ما تا 20 دقیقه دیگر برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت و در تاریخ و ساعت وارد شده خدمات شما انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید سفارش های بعد از ساعت 17 فردای آن روز پیگیری میشوند

دقیقه
ثانیه