تعمیر کولر گازی سامسونگ✔سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

تعمیر کولر گازی سامسونگ✔سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران
خدمات درسراسر تهران ثبت سفارش تلفنی و آنلاین
سفارش خود را آنلاین ثبت کنید
tamir koler gazi samsung

تعمیر کولر گازی سامسونگ و سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران را توسط نیرو های متخصص مجوعه سرویسکاران انجام دهید تا هم در هزینه شما صرفه جویی شود و هم در آینده بابت تعمیر و سرویس اسپلیت سامسونگ خود به مشکل بر نخورید

بهترین تعمیر کار برای اسپلیت های حساس سامسونگ،پرسنل و تعمیرکاران فعال در نمایندگی های سامسونگ نمایندگی هر برندی در زمینه تعمیر تجهیزات و وسائل دیجیتالی،بهترین تعمیرکار همان برند است! بهترین خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG)  و سرویس کولر گازی سامسونگ را از نمایندگی های مجاز سامسونگ بخواهید. بسیار مهم است که چنانچه از برند کولر گازی سامسونگ در واحد ساختمانی خود استفاده می کنید،برای تعمیر،سرویس،نصب و عیب یابی آن حتما به نمایندگی مجاز و مجهز کولر گازی سامسونگ مراجعه کنید.

 

هزینه سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ

سرویس کولر گازی سامسونگ که شامل سرویس روکارر پانل کولر گازی و شستشو فیلتر ها و سرویس و شستشو کامل کمپرسور و تست میزان گاز دستگاه می باشد. اما هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ بهد از بازدید و عیب یابی اعلام خواهد شد.

هزینه سرویس کولر گازی سامسونگ در سال 1401

سرویسکامل رو کار برابر با 120 هزار تومان می باشد که در صورتی که کولر گازی شما احتیاج به شارژ گاز داشته باشد هزینه آن جداگانه محاسبه می شود.

هزینه شارژ گاز کولر گازی سامسونگ در سال 1401

بسته به میزان کمبود گاز و ظرفیت اسپلیت شما هزینه ای ما بین 150 هزار تومان تا 850 هزار تومان دارد که در دستگاهای ایستاده این مبلغ تا 1 میلیون 300 هزار تومان می تواند افزایش پیدا کند که قبل از انجام کار به شما اعلام می شود که در صورت موافقت شما انجام خواهد شد.

 

تعمیر کولر گازی سامسونگ و سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران را توسط نیرو های متخصص مجوعه سرویسکاران انجام دهید تا هم در هزینه شما صرفه جویی شود و هم در آینده بابت تعمیر و سرویس اسپلیت سامسونگ خود به مشکل بر نخورید

بهترین تعمیر کار برای اسپلیت های حساس سامسونگ،پرسنل و تعمیرکاران فعال در نمایندگی های سامسونگ نمایندگی هر برندی در زمینه تعمیر تجهیزات و وسائل دیجیتالی،بهترین تعمیرکار همان برند است! بهترین خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG)  و سرویس کولر گازی سامسونگ را از نمایندگی های مجاز سامسونگ بخواهید. بسیار مهم است که چنانچه از برند کولر گازی سامسونگ در واحد ساختمانی خود استفاده می کنید،برای تعمیر،سرویس،نصب و عیب یابی آن حتما به نمایندگی مجاز و مجهز کولر گازی سامسونگ مراجعه کنید.

در این بخش می خوانید:

نمایندگی رسمی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

علاوه بر تخصص نمایندگی های مجاز سامسونگ تمامی قطعات و تجهیزات اورجینال و اصل را طبق قانون می بایست به مشتریان عرضه نمایند. نکته قابل توجه آن که خدمات تعمیر کولر گازی توسط نمایندگی های سامسونگ می بایست به صورت تضمینی به عمل برسد.بدین معنی که چنانچه تعمیر کار مستقیما از نمایندگی به محل سکونت شما اعزام شود و اقدام به تعمیر کولر گازیتان کند و پس از چند روز دوباره همان مشکل به سراغتان بیاید،نمایندگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ موظف است تعمیرکار را مجددا به محل سکونتتان اعزام نماید.

عیب یابی کولر گازی سامسونگ

عیب یابی کولر گازی سامسونگ

 

نمایندگی رسمی سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

سرویس کولر گازی سامسونگ امری بسیار تخصصی است. و باید آن را حتما به سرویسکار های با تجربه بسپارید. مجموعه سرویسکاران به عنوان نمایندگی سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران (غرب.شرق.شمال و جنوب) در سراسر تهران با کادری مجرب آماده خدمات دهی به همشهریان عزیز می باشد برای دریافت سرویس اسپلیت سامسوگ با شماره های ما در ارتباظ باشید

3 سوال رایج مشتریان متقاضی تعمیر اسپلیت سامسونگ

قیمت تعمیر کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG) چقدر است؟

قیمت کولر های گازی سامسونگ تماما بستگی به مشکل داکت اسپلیت دارد.تعمیر بخش ها و قطعات مختلف می تواند قیمت های مشابه یا متفاوتی داشته باشد و هزینه ای کلی برای آن در نظر گرفته نمی شود.قیمت تعمیر را تعمیرکار حاضر در محل با تشخیص و عیب یابی فاکتور می کند.سرویسکاران نماینده رسمی تعمیر و عیب یابی کولر های گازی سامسونگ (SAMSUNG) است.

2.نمایندگی سرویسکاران با بیش از 10 سال سابقه در حوضه راه اندازی و خدمات پس از فروش کولر ها و اسپلیت های سامسونگ خدمات سرویس،نصب و تعمیر را به صورت تضمینی و در صورت عدم رضایت مشتری بازگشت وجه را عرضه می نماید.

شماره تلفن نمایندگی کولر گازی سامسونگ

شماره تلفن نمایندگی کولر گازی سامسونگ

3.شماره تماس نمایندگی سرویسکاران جهت تعمیر کولر گازی سامسونگ (SAMSUNG).در هر ساعت از ساعات کاری (8 الی 20) و در صورت تمایل استفاده از خدمات تعمیر دستگاه SAMSUNG می توانید از هر 22 منطقه از تهران از سرویسکاران درخواست اعزام نزدیکترین تعمیرکار به محل زندگیتان کنید.تعمیر کولر گازی سامسونگ در صورت بروز هرکدام از مشکلات زیر به انجام می رسد، لازم به ذکر است تمامی مشکلات احتمالی و حتی دور از انتظار را در ادامه آورده ایم و تعمیر مشکلات کولر گازی سامسونگ از حالات زیر خارج نیست و سعی کرده ایم تمامی موارد را پوشش دهیم.

عیب یابی مشکلات رایج کولر گازی سامسونگ

در صورت مشاهده هر کدام از موارد زیر کولر گازی سامسونگ نیاز به تعمیر دارد.همچنین می توانید با تماس از کمک تعمیرکاران ما استفاده نمائید.

1.در حالت (cool mode) یا همان حالت سرمایشی کولر گازی سامسونگ به اندازه کافی و یا اصلا سرمایش کافی را ندارد!چرا این مشکل پیش می آید؟

مشکلات کولرگازی سامسونگ

مشکلات کولرگازی سامسونگ

 • در مرحله اول می بایست کنترل هدایتگر را بررسی کنید.در بسیاری از موارد استفاده از کنترل کولرهای گازی توسط نصاب کولر گازی سامسونگ به درستی به مصرف کننده آموزش داده نشده است.در هر صورت با مراجعه به دفترچه راهنمای کولر گازی سامسونگ می توانید عملکرد هر کدام از دکمه ها را مشاهده کنید.با تنظیم درجه سرمای دستگاه با استفاده از دکمه “mode” به معنای “حالت و یا وضعیت” کولر گازی را در وضعیت سرمایش قرار دهید.معمولا با فشردن این دکمه بر روی صفحه کوچک نمایشگر اسپلیت سامسونگ تصویر دانه برف مشاهده می کنید که به معنای حالت سرمایشی کولر گازی می باشد.در این حالت با تنظیم درجه (فشردن دکمه های فلش بالا و پایین در وضعیت temp) می توانید درجه سرمایش دستگاه را تغییر دهید.اما اگر این کار را انجام دادید و تغییری ایجاد نشد موارد زیر را بررسی کنید.
 • در مرحله دوم کمپرسور کولر گازی سامسونگ را بررسی کنید.معمولا با روشن کردن کولر گازی با استفاده از کنترل هدایتگر کمپرسور نیز روشن شده و صدای کار کردن آن به طور محسوس قابل شنیدن است.چنانچه در این حالت دریافتید که کمپرسور از کار افتاده است در نظر داشته باشید که کمپرسور نیاز به تعمیر دارد.
 • در مرحله سوم باید در نظر داشته باشید که ممکن است شارژ کولر گازی سامسونگ تمام شده باشد.رایج ترین مشکلات تعمیرات کولر های گازی سامسونگ و عدم سرمایش آن مربوط به شارژ گاز آن است.گاز های مبرد کولر گازی سامسونگ نقش اصلی در فرآیند سرمایشی دستگاه را دارند.

2.از قسمت های مختلف (پنل درونی یا اوپراتور) آب به صورت قطره قطره و یا جاری به بیرون منتقل می گردد!چرا این مشکل پیش می آید؟

 • دلیل اول می تواند کم گاز بودن اسپلیت باشد.در این صورت آب درون شلنگ های منتقل کننده برفک زده و این برفک به وسیله فن داخل اوپراتور با شدت به بیرون پرتاب شده و در مسیر ذوب شده و به صورت مایع از دستگاه بیرون خواهد زد.
 • دلیل دوم می تواند سوراخ بودن و یا نشتی دادن شلنگ منتقل کننده آب مقطر باشد.در این صورت بخشی از آب از داخل شلنگ چکه می کند.در این حالت خود شما نیز می توانید نشتی شلنگ را (در صورت جزئی بودن آن) با استفاده از چسب های مخصوص برطرف سازید اما پیشنهاد می شود برای عوض کردن آن حتما از یک تعمیرکار کولر گازی سامسونگ استفاده نمائید.
 • دلیل سوم می تواند شکستن حوضجه کولر گازی می باشد.حوضچه جایگاهی درون اوپراتور است که نقش نگهداری آب را بر عهده دارد.گاها در اثر تعویض قطعات و یا سنگین شدن آن دچار شکستگی و نشتی می شود و این آب به درون اوپراتور سرازیر شده و باعث می شود کولر گازی سامسونگ آب را به بیرون منتقل نماید.تعویض و یا تعمیر حوضچه آب هزینه چندانی ندارد اما در صورت عدم تعمیر می تواند باعث اختلال و اتصال سیم های داخلی و قطعات برقی داخل اوپراتور شود.
 • دلیل چهارم می تواند گرفتگی شلنگ درین کولر گازی سامسونگ باشد.شلنگ های درین زیر لوله های مبرد و کابل برق قرار می گیرد و نقش تخلیه آب تقطیر شده را بر عهده دارد.گاها با گرفتگی شلنگ های درین موجب پر شدن آن می شوند و این آب از قسمت های دیگر پنل به بیرون منتقل می گردد.

3.کولر گازی سامسونگ صدایی فراتر از حد نرمال تولید می کند! چرا این مشکل پیش می آید؟

دلیل اول عمده ترین دلیل این موضوع است.تعدادی فن داخل دستگاه های کولر گازی وجود دارد که وظیفه خنک کردن قطعات الکتریکی داخل آن را دارد.گاها با جا به جایی دستگاه و یا طی کارکرد زیاد،فن ها دچار جا به جایی و کج شدن می شوند و با برخورد با بخش های مختلف فلزی و یا پلاستیکی کولر گازی تولید صدا می کنند.سرویس فن های دستگاه بخش مهمی از فرآیند سرویس کولر گازی سامسونگ می باشد.اما در حالات دیگر مشکل عدم کارکرد فن می تواند به دلایل معیوب بودن شفت بیرونی ، معیوب بودن فن موتور،نیم سوز بودن رله برد،عدم کارکرد سنسور دما،عدم کارکرد ترموستات،سوختن خازن های فن باشد.

4.کولر گازی اصلا کار نمی کند!چرا این مشکل پیش می آید؟

دلیل اول می تواند از سیم کشی داخلی واحد ساختمانی باشد.گاها قطعی برق باعث نرسیدن برق به دستگاه باشد.ابتدا از برقکشی صحیح واحد خود و به خصوص محل اتصال سه شاخه کولر گازی سامسونگ اطمینان حاصل نمائید.

سرویس و تعمیر کولرگازی سامسونگ

سرویس و تعمیر کولرگازی سامسونگ

دلیل دوم می تواند عدم کارکرد و یا اتصالی سیم های ورودی برق به درون کولر گازی سامسونگ باشد.در صورت عدم برق رسانی به قطعات مختلف کولر گازی سامسونگ به هیچ وجه کار نمی کند.

انواع مدل های کولر گازی سامسونگ تحت تعمیر و سرویس سرویسکاران

 • تعمیر کولر گازی دی ام وی (سری DMV) سامسونگ
 • تعمیر کولر های گازی معمولی سامسونگ
 • تعمیر کولر های گازی ایستاده سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی سقفی سامسونگ
 • تعمیر کولر های گازی سه وجهی سامسونگ

10000 سرد و گرم سری ویند فری Samsung Air Conditioner Wind Free Series AR10NSP

12000 سرد و گرم سری ویند فری Samsung Air Conditioner Wind Free Series AR13NSP

18000 سرد و گرم سری ویند فری Samsung Air Conditioner Wind Free Series AR19NSP

50000 ایستاده سرد و گرم میراژ اینورتر Samsung Air Conditioner Mirage Series AF50MS

50000 ایستاده سرد میراژ اینورتر Samsung Air Conditioner Mirage Series AF50MV

12000 سرد و گرم سری گود 1 سه وجهی Samsung Air Conditioner Good1 Series AR13KSSS

10000 سرد و گرم سری گود 1 اینورتر Samsung Air Conditioner Good1 Series AR10KSSS

30000 سرد سری مکس 4 دیواری Samsung Air Conditioner Max 4 Series AR30MRFU

30000 سرد و گرم سری مکس 4 دیواری Samsung Air Conditioner Max 4 Series AR30MQFU

24000 سرد و گرم سری ویند فری Samsung Air Conditioner Wind Free Series AR25NSP

24000 سرد سری مکس Samsung Air Conditioner Max Series AR25KCFU

18000 سرد سری مکس Samsung Air Conditioner Max Series AR19KCFU

24000 سرد و گرم سری گود1 اینورتر Samsung Air Conditioner Good1 Series AR25KSSS

18000 سرد و گرم سری گود1 اینورتر Samsung Air Conditioner Good1 Series AR19KSSS

12000 سرد سری مکس Samsung Air Conditioner Max Series AR13KCFU

18000 سرد و گرم سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR19MQFH

10000 سرد و گرم سری بوراکای اینورتر Samsung Air Conditioner Boracay Series AR10MSFHE

24000 سرد و گرم سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR25MQFH

18000 سرد و گرم مناسب مناطق گرمسیری Samsung Air Conditioner S Inverter Tropical AR19NSFH

24000 سرد و گرم مناسب مناطق گرمسیری Samsung Air Conditioner S Inverter Tropical AR25NSFH

12000 سرد و گرم سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR13MQFH

24000 سرد و گرم سری بوراکای اینورتر Samsung Air Conditioner Boracay Series AR25MSFHE

18000 سرد و گرم سری بوراکای اینورتر Samsung Air Conditioner Boracay Series AR19MSFHE

12000 سرد و گرم سری بوراکای اینورتر Samsung Air Conditioner Boracay Series AR13MSFHE

18000 سرد سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR19MRFH

24000 سرد سری بتر Samsung Air Conditioner Better Series AR25KCSD

24000 سرد و گرم سری بتر Samsung Air Conditioner Better Series AR25KPSD

18000 سرد و گرم سری بتر Samsung Air Conditioner Better Series AR19KPSD

12000 سرد سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR13MRFH

24000 سرد سری بوراکای Samsung Air Conditioner Boracay Series AR25MRFH

12000 سرد و گرم سری بتر Samsung Air Conditioner Better Series AR13KPSD

کدام یک از موارد مشکل کولر گازی سامسونگ شماست؟!

گاها یک و یا چند مورد از مواردی که ذکر شد برای اسپلیت های سامسونگ به وجود خواهد آمد.در چنین حالتی برخی از موارد که نیاز به کمی کند و کاش داشته را می توان به راحتی و توسط خود حل نمائید.مواردی همچون تنظیم درجه به وسیله کنترل هوشمند و تنظیمات تغییر حالت پرتاب باد کولر گازی.گاها بسیاری از افراد فیلتر های اسپلیت را نیز تعویض می نمایند که البته این کار به دو دلیل توصیه نمی شود:

 • اولین دلیل آنکه برای تعویض فیلتر ها یا به طور کلی باز کردن قاب کولر های سامسونگ می بایست قبلا این کار را کرده باشید تا به صورت کامل با باز و بسته کردن آن آشنایی داشته باشید.در غیر اینصورت خار های قاب کولر گازی می تواند شکسته شود و می بایست اقدام به تعویض آن نمائید!
 • دلیل دوم آنکه تعویض فیلتر های هوای داکت اسپلیت های سامسونگ جزء خدمات سرویس کولر های سامسونگ می باشد!حتی در صورتی که قصد سرویس کولر گازی خود را دارید،در نظر داشته باشید که این کار باید به صورت کامل به انجام برسد.

کولر گازی ها در دسته لوازم ضروری منازل محسوب می شوند و نیاز به نگهداری و سرویس دارند، در صورتی هم که با خرابی مواجه شدند، نیازمند تعمیر هستند، اما چطور باید کولر گازی سامسونگ خود را تعمیر کنیم؟ آیا می توانیم به هر تعمیرکاری اعتماد کنیم و تعمیر کولر گازی خود را به وی بسپاریم؟ در صورتی که کولر گازی سامسونگ شما با خرابی مواجه شد و نیاز به تعمیر داشت، حتما سعی کنید، با نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید. مجموعه سرویسکاران که نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران را به عهده دارد، یکی از بزرگترین و بهترین نمایندگی های تعمیرات محصولات سامسونگ می باشد.شما از کدامیک از مدل های کولر گازی سامسونگ استفاده می کنید؟

تعمیر کولرگازی سامسونگ

تعمیر کولرگازی سامسونگ

لزوم اقدام سریع برای تعمیر کولر گازی سامسونگ

همانطور که می دانید قیمت دستگاه های اسپلیت سامسونگ با بالا رفتن قیمت لوازم منزل،به شدت افزایش داشته است.از طرفی قیمت قطعات مصرفی و قابل تعویض اسپلیت های سامسونگ نیز با افزایش قیمت دستگاه،افزایش یافته است.لیکن هنوز هم نسبت قیمت تعمیر اصولی کولر های گازی نسبت به تعویض قطعات و یا حتی تعویض دستگاه،مبلغیست ناچیز!البته که مراقبت و رسیدگی به دستگاه بسیاری از هزینه ها را کاهش خواهد داد اما به هر حال هر دستگاه الکتریکی و مصرفی دچار مشکلاتی خواهد شد و این امریست کاملا طبیعی!

در نظر داشته باشید چنانچه ذره ای مشکوک به مشکل دستگاه سامسونگ شده اید،با نمایندگی مجاز تعمیرات آن تماس حاصل نمائید و نگران هزینه های تعمیرات آن نباشید!چرا که با اندکی تامل خواهید فهمید که مشکل پیش آمده در اسپلیت پس از مدتی ممکن است شیوع پیدا کرده و گسترش پیدا کند!چنین شرایطی باعث ایجاد ضربه و در نتیجه اختلال در دیگر قسمت های اسپلیت خواهد شد.چرا که تمامی مدل های کولر گازی سامسونگ به نوعی سیستم هستند و باید بدانید که تمامی اجزاء سیستم ها در ارتباط با یکدیگر کار می کنند و بروز هرگونه مشکل احتمالی در یکی از اجزاء می تواند عملکرد دیگر اجزاء را مختل نماید.

نکاتی درباره سیستم های سرمایشی سامسونگ

سیستم های سرمایشی (سیستم سرمایش با استفاده از گازهای فریونی) سامسونگ دارای برچسب مصرف بهینه و به اصطلاح کم مصرف از طرف شرکت SAMSUNG می باشند.چنانچه مصرف برق کولر گازیتان از حد متعادل بیشتر است،ابتدا شرایط دخیل ممکن (شرایط جانبی مانند بررسی سیم کشی داخلی ساختمان) را بررسی کرده در صورت عدم حل مشکل،با تعمیرکار تماس حاصل نمائید. چنانچه احساس می شود که دستگاه سامسونگ داخل منزل انرژی زیادی مصرف کرده و به نسبت آن راندمان لازم را ندارد،و در صورت استفاده از کولر گازی بیش از 5 سال،در نظر داشته باشید که با ابتداعا عوامل جانبی مانند شارژ گاز و سلامت قطعات داخلی را بررسی کرده و در صورت عدم مشکل در آن ها،به بررسی مکان تعبیه کندانسور بپردازید.در صورتی که محل قرارگیری کندانسور سال هاست در معرض نور آفتاب است،در نظر داشته باشید که این عامل می تواند عدم کارکرد بهینه سیستم سرمایشی را به همراه بیاورد. چنانچه احساس می کنید کولر گازی سامسونگ علی رغم سالم بودن دستگاه و سرویس منظم،نیاز واحدتان را برطرف نمی کند،احتمال غریب به یقین سیستم سرمایشی مناسب شرایط محیطی خود را انتخاب نکرده اید.لزوما کولر های گازی سامسونگ طراحی شده برای مناطق معتدل،نیاز به سرمای محیط های بسیار گرمسیر را برطرف نخواهد کرد.

نکات لازم به توجه!

تعمیر کولر گازی سامسونگ نیز مانند دیگر برندها بایستی توسط یک فرد متخصص و آموزش دیده انجام شود، تا بتواند باعث رفع مشکل و بهبود در عملکرد دستگاه شود. کولر گازی سامسونگ با ویژگی های منحصر به فردی که دارد یکی از دستگاههای معتبر کره ای می باشد که این روزها در اکثر خانه های ایرانی به چشم می خورد. کیفیت در عمل و طول عمر بالا دو مشخصه اصلی در کولرهای گازی سامسونگ می باشد که توانسته رضایت مشتریان زیادی را به همراه داشته باشد و این روزها در هر جایی از این برند نام آشنای کره ای یاد شود. حال برای اینکه بتوانید با راهکارهایی به طول عمر دستگاه و کیفیت آن بیفزایید بایستی تعمیر آن را در اولویت قرار دهید تا بتوانید تا سالیان سال از این دستگاه بهره مند شوید. با ما همراه باشید تا مطالب مهمی را در رابطه با تعمیر کولر گازی برایتان ارائه دهیم. گاهی اوقات با وجود تمام مراقبت ها و نگهداری ها باز هم یک نقص فنی کافیست تا عملکرد کولر را زیر سوال ببرد. به عنوان مثال ممکن است در یک روز گرم تابستان کولر شما دچار مشکل شود و فضا را خنک نکند. در این حالت اگر خودتان در زمینه تعمیرات کولر گازی خودتان تبحر دارید، می توانید با بررسی عواملی مشکل را حل کنید. غالبا خنک نکردن کولر گازی به کمبود گاز شارژ کولر مربوط می شود و بایستی آن را بررسی کنید. منتها اگر در این زمینه تجربه ای ندارید، پیشنهاد می شود اینکار را به یک سرویسکار حرفه ای بسپارید.اعزام تعمیرکار حرفه ای کولر گازی سامسونگ

سرویس و تعمیرات کولر گازی سامسونگ

شاید اولین سوالی که برایتان پیش آید این است که تعمیرات و سرویس کولر گازی سامسونگ شامل چه مواردی می شود؟ تعمیر کولر گازی سامسونگ شامل:

 • تعمیر برد
 • شارژ گاز
 • تعویض خازن و کمپرسور در صورت سوختگی
 • تعویض لوله کشی و شیلنگ کولر گازی
 • رفع مشکل موتور فن
 • رفع مشکل باد گرم کولرگازی سامسونگ
 • مشکل صدای زیاد کولرگازی سامسونگ
 • مشکل اتصالی برق کولرگازی سامسونگ
 • کاهش کیفیت دستگاه
 • آب ریزی داشتن کولر گازی سامسونگ
 • نمایش کد خطا بر روی دستگاه
 • یخ زدن دستگاه در زمستان
 • تعمیر کولر گازی اینورتر سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی پرتابل سامسونگ
 • تعمیر اسپلیت پنجره ای سامسونگ
 • تعویض فن بلوئر پنل داخلی
 • و غیره

در صورت بروز هر مشکلی از موارد بالا باید برای تعمیر کولر گازی سامسونگ خود از یک نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی اسپلیت سامسونگ درخواست اعزام سرویسکار به محل زندگی خود در تهران کنید.

عیب یابی کولر گازی به وسیله سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی سامسونگ در واحد های مسکونی هر 8 ماه یک بار و نیز واحد های تجاری_اداری به صورت هر 6 ماه یک بار الزامیست.سرویس اسپلیت زیر مجموعه خدمات تعمیرات است و فرآیند سرویس به عیب یابی و پیشگیری از بروز مشکل کولر گازی کمک می کند.سرویس به نوعی چکاپ کامل سیستم های سرمایشی می باشد.گاها مشکلات فنی در بدو بروز می تواند توسط سرویسکار شناسایی شده و برطرف گردد.به طور مثال: برد های الکتریکی در سیستم های سرمایشی نقش گیرنده و فرستنده جریانات برقی را به موقعیت ها و قطعات مختلف کولر گازی را دارند.این برد ها دارای میکرو برد هایی هستند که جریان برق تمامی نقاط دستگاه به آن ختم می شود و بسیاری از کدهای دستوری دیجیتال درون آن ها برنامه نویسی شده است.چنانچه بخش کوچکی از میکروبرد ها با مشکل مواجه شود می تواند به مرور زمان عملکرد دیگر قسمت ها را نیز مختل سازد چرا که کولر گازی یک سیستم به حساب می آید و سیستم ها در ارتباط قطعات با یکدیگر کار می کنند.گوشزد سرویسکار برای حل این مشکل می تواند کولر سامسونگ را از خرابی آینده حفظ کند و بدین صورت در هزینه و زمان نیز صرفه جویی خواهد شد.

نمایندگی سرویس و عیب یابی کولر گازی سامسونگ

سرویسکاران متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی و تعمیر سایر لوازم خانگی می باشد و با رتبه خوبی که در میان دیگر رقبای خود بدست آورده است این اطمینان را به شما می دهد که به راحتی و در زمان کوتاهی با شناخت نقاط ضعف و قوت دستگاه، به مشکل رسیدگی و آنرا همانند روز اول به شما تحویل دهد. از این رو پیشنهاد می شود تعمیر کولر گازی سامسونگ را به این مجموعه بسپارید. کولر گازی یکی از پرکاربردترین دستگاهها در هر منزل و اداره‌ای می باشد که در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که در این میان کولر گازی سامسونگ نیز یکی از برندهای نام آشنای کره ای می باشد که اعتماد و اطمینان را برای شما به ارمغان آورده است. برای تعمیر کولر گازی سامسونگ نیز می توانید از سرویسکاران بهره مند شوید و کیفیت و مقرون به صرفه بودن را تجربه کنید. samsung air condition services

تعمیرکار کولرگازی سامسونگ

تعمیرکار کولرگازی سامسونگ

گروه فنی مهندسی سرویسکاران

10 سال تجربه نصب و راه اندازی،عیب یابی و تعمیرات قسمت به قسمت کولر های گازی در برند های مختلف و سرویس رسانی به تمام مناطق تهران،بر آن است تا در فضای اینترنتی گستره خدمت رسانی خود را گسترش داده و اقدام به خدمت رسانی همه جانبه و مرتبط با کولر گازی را رائه نماید.سابقه طولانی و نیرو های تعمیرکار شناخته شده باعث شده سرویسکاران از برند های شناخته شده در حوزه خدمات کولر گازی تبدیل شود در سرویسکاران:

 • سرویسکاران متخصص و فنی این نمایندگی دارای گواهینامه معتبر جهت ارائه خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر کولر گازی سامسونگ می باشند.
 • اگر به اپلیکیشن سرویسکاران دسترسی ندارید امکان ثبت درخواست شما از طریق فرم آنلاین موجود در وب سایت سرویسکاران، همچنین از طریق ارسال ایمیل و همچنین تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود.
 • رضایت مشتری هدف اصلی سرویسکاران است.
 • سرویسکاران یکی از حرفه ای ترین نمایندگی های مجاز تعمیر کولر گازی در تهران می باشد که در سراسر تهران خدمات رسانی می کند.
 • همواره کیفیت نوع خدمت ارائه شده در راس اهداف مجموعه سرویسکاران می باشد.

سرویسکاران،ارائه خدمات گارانتی پس از تعمیر

سرویسکاران علاوه بر اعزام نمایندگان تعمیرات اسپلیت و داکت اسپلیت های سامسونگ،خدمات ارائه گارانتی تضمینی پس از تعمیر را نیز به مشتریان خود ارائه می کند.این نوع از خدمت با هدف جلب رضایت و اطمینان مشتری از نحوه کارکرد شرکت سرویسکاران تدارک دیده شده.

لازم به ذکر است تمامی تعمیرکاران نمایندگی مجاز تعمیر کولرهای خانگی سامسونگ(سرویسکاران)،کارآزموده های وصل به خود شرکت هستند.بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات تعمیر و سرویس اسپلیت،نقش واسطه گری ما بین تعمیرکار و متقاضی را دارند و در ازای فرستادن تعمیرکار مبلغی را به عنوان واسطه دریافت می نمایند.در این بین آگهی استخدام تعمیرکار به صورت دورکاری در بستر های مختلف گاها مشاهده می شود.این شرکت ها معمولا به هیچ وجه خدمات پس از تعمیر یا سرویس را بر عهده نخواهند گرفت.سرویسکاران تضمین 3 ماه سلامت کولر گازی پس از انجام هر نوع فعالیتی اعم از سرویس،نصب و تعمیر را به متقاضی محترم ارائه می نماید.

تسریع در روند خدمت رسانی

وجود نمایندگی ها و شعبات مختلف در شهر بزرگ تهران باعث شده تا روند خدمت رسانی برای کولر گازی تسریع یابد.فاصله اولین ارتباط با کارشناسان فعال سرویسکاران با اعزام تکنسین متخصص کولر گازی سامسونگ تنها چند ساعت بوده و در کمترین بازه زمانی ممکن عیب یابی و رفع مشکل کولر گازی به انجام خواهد رسید.عموما درخواست های آنلاین خدمات منزل به علت شلوغی و حجم ترافیک استان تهران با مشکلات مختلفی مواجه است.نزدیکی مرکز ارائه دهنده خدمات به محل زندگی شما می تواند زمان رسیدگی به مشکل کولر گازی را تا حد زیادی کوتاه کند.

مهارت مهندسی معکوس در عیب یابی کولر گازی

پس از سال ها فعالیت و تجارب آکادمیک در حوزه بهبود عملکرد کولر های گازی از هر جهت و افزایش راندمان آن،روش هایی خاص با در خدمت گرفتن تجربه و روش آزمون و خطا کارگاهی و آزمایشگاهی به مرحله قطعیت رسیده و تحت عنوان روش های تئوری صحیح در اختیار تمامی پرسنل و تکنسین های مجموعه ما قرار گرفته است.این روش ها مخصوصا در مواقعی که تعویض قطعات به صورت تشخیص قطعی پیشبینی می شود کاملا راهگشا بوده و درست عمل می کند.روش مهندسی معکوس تعمیرات کولر گازی سامسونگ در صورت صلاح دید تعمیرکار،فرآیند تعمیر را تسریع بخشیده و بسیار اقتصادی است. بنابراین الویت ما و مجموعه ما با توجه به شرایط اقتصادی کشور،کاهش هزینه های مشتریست.بنابراین به نظر بهترین روش تبلیغات خوش نامیست و با استفاده از این روش هم مشتری و هم مجموعه سرویسکاران رضایتمندند.

در جریان استاندارد قیمت عیب یابی کولر گازی سامسونگ قرار بگیرید

آیا تا به حال تجربه فراخوانی تکنسین کولر گازی را داشته اید؟با کمی تامل متوجه می شوید که پس از پایان کار تعمیرکار،قیمت بصورت شفاهی به شما ارائه می شود.در برخی موارد در پایان کار فاکتوری به شما داده می شود که آن هم بصورت دستی نوشته شده است.در نتیجه ممکن است هیچگاه از صحت و سقم استاندارد قیمت تعمیر کولر گازی SAMSUNG مطلع نشوید.این در حالیست که حق مشتری است که قیمت مصوب تمامی خدمات پیاده شده روی کولر گازی را بداند. تمامی قیمت های مربوط به تعویض قطعات و عیب یابی کولر داخل وبسایت سرویسکاران درج شده و در صورت درخواست شما متقاضی محترم به صورت کامل و با جزئیات در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مرکز مجاز خدمات پس از فروش کولر گازی سامسونگ

خدمات پس از فروش کولر گازی سامسونگ شامل مواردی همچون گارانتی،شارژ گاز،گزارش خرابی،عیب یابی و تعمیر،جا به جایی و نصب و… می شود.برای هرکدام از مواردی که ذکر شد با مرکز مجاز خدمات پس از فروش کولر گازی سامسونگ تماس حاصل کرده و در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.چنانچه تمایل به ثبت آنلاین درخواست خود دارید می توانید در بخش تماس با ما اطلاعات محل سکونت و نوع مشکل خود را وارد کرده و منتظر اعزام نیروی متخصص باشید.

درخواست آنلاین تعمیرکار کولر گازی سامسونگ

از دیگر قابلیت های وبسایت سرویسکاران ثبت آنلاین سفارش خدمات است.این قابلیت برای مشتریانیست که راه ارتباطی تماس تلفنی برایشان مقدور نیست.در ثبت اینترنتی درخواست تعمیرکار،نام،آدرس دقیق محل سکونت و منطقه ای که در آن زندگی می کنید را به همراه نوع خدمت مد نظر به همراه مشکل خود را ثبت کرده و پس از بررسی مدیران وبسایت از طرف شرکت سرویسکاران با شما تماس گرفته خواهد شد.بازپرسی نوع مشکل و سوالاتی دقیق تر از طرف کارشناسان پرسیده خواهد شد و زمان تقریبی رسیدگی به مشکلتان به شما اعلام خواهد شد.

به سوالات شما در مورد سذویس کولر گازی سامسونگ در ویدیو زی پاسخ داده شده است

پرسش و پاسخ های متداول درباره تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیرات کولر گازی سامسونگ شامل رفع ایراد کامل دستگاه و قطعات دستگاه می شود و شارژ گاز کولر گازی سامسونگ را نیز میتوان شامل تعمیر کولر گازی سامسونگ در نظر گرفت.

زمانی که کولر گازی سامسونگ شما باد گرم میزند احتیاج به تعمیر دارد.به دلایل متعددی ممکن است این اتفاق بیفتد. ولی در کل دلیل این امر مشکل کار نکردن درست کمپرسور میباشد که از سوختگی کمپرسور و موتور کولر گازی میتوان دلایل آن را گفت تا نداشتن گاز، خرابی برد و یا خازن دستگاه. به همین دلیل نمی توان برای آن هزینه اعلام کرد. زیرا باید کارشناسی و عیب یابی شود. امکان دارد با یک هزینه اندک مثلا تعویض خازن مشکل بر طرف شود و یا اینکه هزینه بالایی برای تعویض کمپرسور نیاز باشد.

برد الکتریکی یکی از قطعات تخصصی کولر گازی سامسونگ است که در صورت ایراد عیب یابی و رفع ایراد آن زمان بر خواهد بود. در مورد رفع ایراد برد، بعضی مواقع با تعمیر و هزینه کمتر قابل بر طرف شدن است که در این موارد باید برد دستگاه باز شود و به تعمیر گاه ارسال شود و پس از تعمیر مجدد نصب گردد. ولی در مواردی با گذراندن همه این موارد متوجه می شویم که برد قابل تعمیر نیست. در این صورت، باید برد جدید تهیه شود که با توجه به شرایط بازار تمام برد های کولر گازی سامسونگ در بازار موجود نیست و در صورت موجود نبودن مجبور به استفاده از برد همه کاره خواهیم شد. با توجه به تمام این شرایط باید بدانیم که تعمیر برد کولر گازی کاری سامسونگ زمان بر و با هزینه ای نامشخص است.

بله، برد اینوتر مانند تمام برد ها قابل تعمیر است. ولی باید عیب یابی شود تا بتوان گفت ۱۰۰ درصد تعمیر خواهد شد و یا خیر متاسفانه با توجه به شرایط، اکثر برد های اینورتر کم یاب شده اند و در مواردی حتی نمی توان در بازار آن را پیدا کرد.

بله بعضی از کمپرسورها قابل تعمیر هستند. ولی اکثرا صرفه اقتصادی برای تعمیر آن وجود ندارد. به دلیل اینکه کمپرسور پلمپ است باید شکافته شود تا عیب یابی گردد تا متوجه دلیل خرابی بشویم و آن را تعمیر کنیم. این کار هزینه بالایی دارد. با توجه به اینکه در تعمیر فقط قطعه معیوب تعویض میشود امکان دارد بعد از مدتی قطعه دیگری نیز خراب شود و با توجه به هزینه تعمیر بالا، تقریبا نزدیک به یک کمپرسور نو هزینه دارد. اکثرا خرید کمپرسور نو را انتخاب می کنند و برای تعمیر کمپرسور کولر گازی اقدام نمی کنند.

در صورتی که کولر گازی سامسونگ شما با کمبود گاز رو به رو شود باعث یخ زدگی لوله و پنل کولر گازی سامسونگ میشود که در این صورت شما باید مقدار گاز داخل دستگاه را اندازه گیری کنید و به مقدار مورد نیاز و استاندارد شارژ گاز انجام دهید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یک =

سفارش آنلاین سرویسکاران

سفارش شما با موفقیت ثبت شد

همکاران ما تا 20 دقیقه دیگر برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت و در تاریخ و ساعت وارد شده خدمات شما انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید سفارش های بعد از ساعت 17 فردای آن روز پیگیری میشوند

دقیقه
ثانیه