تعمیر کولر گازی جنرال توسط مجرب ترین تعمیرکاران تهران

تعمیر کولر گازی جنرال توسط مجرب ترین تعمیرکاران تهران
خدمات درسراسر تهران ثبت سفارش تلفنی و آنلاین
سفارش خود را آنلاین ثبت کنید
tamir kolergazi general tavasot behtarin o mojarabtarin tamirkaran tehran

تعمیرات تخصصی کلیه مدل های کولر گازی و اسپلیت جنرال در تهران توسط نمایندگی رسمی خدمات کولر گازی جنرال در تهران، در زیر هزینه و توضیحات کاملی در مورد تعمیر کولر گازی جنرال در تهران برای شما داده شده است.

هزینه تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیرات کولر گازی جنرال موارد بسیاری دارد و برای تعیین هزینه تعمیرات باید ابتدا بازدید و عیب یابی شود و به شما اعلام هزینه شود.

هزینه بازدید و عیب یابی در سال 1401 برابر با 120 هزار تومان می باشد.

 

خدمات تعمیر کولر گازی جنرال در تهران توسط سرویسکاران

سرویسکاران نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران  می باشد که با کادری مجرب و دوره دیده در سراسر تهران اعم از شمال تهران، غرب تهران، جنوب تهران و شرق تهران آماده خدمات رسانی است و تعمیر کولر گازی جنرال گلد، طرح لبخند ، مکس و … را انجام می دهد شما می توانید برای دریافت خدمات با شماره تماس های سرویسکاران در ارتباط باشید سفارش آنلاین را ثبت کند. شماره تماس سرویسکاران : 02188665052      –       02122922991       –        02166513915   بهتر است تعمیر کولر گازی جنرال در تهران را به سرویسکاران و نمایندگی رسمی تعمیرات جنرال بسپارید ولی در صورتی که خودتان علاقه دارید کولر گازی خور را تعمیر کنید میتوانید متن پایین را مطاعه کنید و اگر فرصت مطالعه ندارید در زیر برای شما فایل صوتی قرا دادیم تا کامل شما را رد مورد تعمیر کولر گازی راهنایی کند   در آخر همین متن ویدیو ای برای شما قرا دادیم که پاسخ تمام سوالات شما در آن یافت می شود میتوانید از آن برای رسیدن به جواب سوالات خود در مورد تعمیر کولر گازی جنرال اطلاعات کسب کنید ودر آخر اگر این متن و خدمات مب برای شما مفید بود خوشحال میشویم نظر خود را در پایان همین متن برای ما بنویسد   خوب بریم سراغ راهنمایی تعمیر کولر گازی جنرال ابتدا باید بگویم اسپلیت جنرال هوشمند است و در اکثر موارد ایرادات کولر گازی شما توسط کد خط و یا ارورهای کولر گازی جنرال به شما نمایش داده می شود ما در نهایت سرویسکاران لیست ارورهای تمامی مدل های کولر گازی جنرال را داریم که در ارورهای کولر گازی جنرال می توانید آن را مطالعه کنید و از ایراد و سلیقه خود مطلع شوید.

ایرادات رایج اسپلیت جنرال

در خرید با چند مورد رایج در خرابی کولر گازی و اسپلیت جنرال اشاره شده که برای تعمیر کولر گازی جنرال می توانید از این نکات در تعمیرات استفاده کنید – کولر گازی جنرال باد گرم می زند : باد گرم کولر گازی جنرال به چند مورد بستگی دارد و باید به طور کامل بررسی شود ابتدا امکان دارد اسپلیت جنرال احتیاج به شارژ گاز داشته باشد- سوختگی خازن کولر گازی جنرال هم یکی دیگر از موارد است که باید به تعویض خازن کولر گازی اقدام کنیم، یک دیگر از موارد خرابی برد کولر گازی جنرال است که باید بررسی شود آیا برد عمل خود را به درستی انجام می دهد یا خیر و در آخرین مورد امکان سوختگی کمپرسور کولر گازی است که باید به بررسی موارد بالا و چک کردن سلامت کمپرسور به دلیل باد گرم زدن اسپلیت جنرال برسیم. کولر گازی جنرال آب چکه می کند؟ آب ریزش کولر گازی جنرال به چند مورد بستگی دارد اما رایج ترین مسئله در آب ریزش اسپلیت کثیفی … در این و یا گرفتگی مسیر سلینگ در این می باشد که باید به بررسی و تعمیرات مورد را برطرف کنیم اما یک مورد دیگر تند باعث آبریزش کولر گازی می شود که آن مورد کم شدن گاز کولر گازی جنرال است شاید بگین کم شدن گاز چه ربطی به آبدهی دارد؟ دقیقا رابطه مستقیم دارد زیرا با کم شدن گاز کولر گازی جنرال شروع به یخ زدن فن های پنل می کند که بعد از مدتی که یخ ها آب می شوند یعنی در این قابلیت رد کردن این حجم آب یکی را ندارد و باعث می شود آب ریزش در کولر ایجاد شود  هزینه تعمیر کولر گازی جنرال چقدر است؟ هزینه تعمیرات کولر گازی جنرال به موارد زیادی بستگی دارد که باید ابتدا بازدید و عیب یابی شود و قطعات معیوب و یا یارد کولر گازی جنرال شما مشخص شود و بعد از آن به شما به صورت دقیق قیمت اعلام شود برای آگاهی از هزینه تعمیرات اسپلیت جنرال می توانید با شماره تماس های سرویسکارن تماس بگیرید تا نیروی مشخصی برای شما اعزام شود و هزینه تعمیرات کولر گازی شما به طور دقیق به شما اعلام شود.

در این بخش می خوانید:

بهترین حالت برای تعمیر کولر های گازی جنرال: بهترین حالت برای تعمیر کولر گازی جنرال استفاده از کارآزموده های تحت لیسانس شرکت جنرال که نمایندگی این شرکت می باشند.نمایندگی تعمیر شرکت جنرال به دلیل واقف بودن کامل به سیستم دستگاه های کولر گازی جنرال،بدون شک بهترین تعمیرکار برای کولر گازی جنرال شما خواهند بود.

وجه تمایز بین تعمیر کولر گازی توسط نمایندگی شرکت جنرال و شرکت های متفرقه چیست؟ در مقایسه پرسنلی که در نمایندگی های جنرال مشغول به فعالیت هستند با دیگر تعمیرکاران کولر گازی بسیار محسوس است.دستگاه های اسپلیت جنرال از پر مصرف ترین و در عین حال حساس ترین دستگاه های موجود در بازار ایران است.تعمیرکاران مجاز کولر گازی جنرال زیر نظر نمایندگی اصلی تحت آموزش های تخصصی و به صورت متمرکز روی برند جنرال کار کرده اند.تعمیرکار غیر متخصص ممکن است به کلیت فرآیند تعمیر واقف باشد لیکن در برخی مراحل تخصصی تر نمی تواند به صورت کامل از پس تعمیر آن بر بیاید.مجرب ترین تعمیرکار برای کولر گازی جنرال،پرسنل آموزش دیده ی خود این شرکت می باشند.

قیمت تعمیر کولر گازی جنرال چقدر است؟ برای اطلاع از قیمت تعمیرات کولر گازی جنرال در کمال احترام می بایست با سرویسکاران تماس حاصل نمائید.تماس شما گاها به تعمیرکاران در عیب یابی کمک خواهد کرد.در عین حال قیمت تعمیرات کولر گازی به بخش های مختلف تقسیم بندی می گردد و مقدار ثابتی نیست.به عنوان مثال تعمیر کندانسور با تعمیر و تعویض برد الکتریکی تفاوت دارد.در نظر داشته باشید که نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی جنرال قیمت های دسته بندی شده و به تفکیکی را به شما ارائه خواهد کرد.

رقابت بر سر قیمت؟!کیفیت یا دروغ؟! تعرفه های قیمتی تعمیرات کولر های گازی جنرال در تمامی نمایندگی های رسمی جنرال،مبلغیست تفکیک شده و مشخص.اما بسیاری از متقاضیان تعمیر کولر گازی ،به دنبال پائینترین قیمت برای تعمیر کولر جنرال خود هستند.صد البته که قیمت پائین یا بالا نشان بی کیفیتی با با کیفیتی خدمات نیست.اما در برخی از مراکز خدمات کولر گازی ،برای جذب مشتری بیشتر اقدام به ارائه تعرفه های قیمتی پائین تر از حد استاندارد به مشتری می نمایند.به این نکته توجه کنید که کولر گازی جنرال خود را به دست هر تعمیرکاری نسپارید و قیمت را ملاک انتخاب تعمیرکار نکنید!

بهترین تعمیرکار کولرگازی جنرال

بهترین تعمیرکار کولرگازی جنرال

انواع کولر گازی های جنرال تحت پوشش تعمیر سرویسکاران

1- کولر گازی یک تکه 2- کولر گازی دو تکه (اسپلیت) 3- کولر گازی پرتابل(قابل حمل) 4- کولر گازی ایستاده 5- کولر گازی داکتی یا کانالی 6- کولر گازی سقفی یا کاستی 7- کولر گازی چند شعبه یا مولتی وی همانطور که گفتیم، کولرگازی ها از کاربردی ترین و پر استفاده ترین لوازمی هستند، که تقریبا در همه بناها از آن ها استفاده می شود، بنابراین طبیعی است که برند های مختلف، اقدام به تولید کولر گازی کنند. یکی از بهترین و محبوب ترین برندها در تولید کولر گازی، کولر گازی جنرال می باشد. کولر گازی ها در دسته لوازم پر استفاده قرار می گیرند که برای جلوگیری از خرابی نیاز به سرویس و نگهداری دارند، اما در صورتی که کولر گازی جنرال شما با خرابی مواجه شد، باید از یک تعمیرکار کولر گازی جنرال حرفه ای کمک بگیرید.

شماره تلفن نمایندگی کولر گازی جنرال

همشهریان محترم تهرانی،در هر منطقه ای از تهران می توانند با شماره های :

48 46000 0990

خط ویژه :

02188665052

تماس حاصل نمایند.حد فاصل تماس با نمایندگی جنرال سرویسکاران تا رسیدگی به عیب یابی و تعمیر کولر گازی شما حداکثر یک روز می باشد.تعمیر کولر گازی یکی از اصلی ترین دغدغه های همه افرادی است که در منازل و بناهای خود از کولر گازی استفاده می کنند،همانطور که می دانید خراب شدن کولر گازی برابر است با نبود هوای خنک و مطبوع در محیط، بنابراین تعمیر کولر گازی، اولویت اول تمام کسانی می باشد، که کولر گازیشان با خرابی مواجه شده است. اینکه چرا کولر گازی نیاز به تعمیر پیدا می کند؟ چطور باید اقدام به تعمیر کولر گازی کرد؟ چطور باید به یک تعمیر کار کولر گازی حرفه ای و قابل اعتماد لینک شد؟ سوالاتی هستند که معمولا به ذهن تمام کسانی که می خواهند اقدام به تعمیر کولر گازی کنند، می آید. اگر می خواهید به اطلاعات کامل و جامعی در خصوص تعمیر کولر گازی دست پیدا کنید، ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

خدمات تعمیرات کولرهای گازی جنرال

خدمات مربوط به تعمیرات کولر گازی یکی از پر ترافیک ترین خدمات مخصوصا در فصل تابستان است. تیم مجرب سرویسکاران با در نظر گرفتن تعمیرکاران مجرب در جای جای تهران سعی دارد خدمات مربوط به تعمیر کولر گازی جنرال را به بهترین شکل به شهروندان تهرانی ارائه دهد.

تعمیر کولرگازی جنرال

تعمیر کولرگازی جنرال

چه خدماتی هنگام تعمیر کولر گازی جنرال انجام می شود؟

 • شستشوی کامل پنل داخلی و خارجی کولر جنرال
 • شستشوی کامل فیلترها در یونیت های داخلی و خارجی کولر جنرال
 • تست گاز و انجام شارژ گاز
 • کنترل کردن بخش های الکتریکی و سنسورها
 • تست آمپر
 • انجام تعمیر کویل و فین کولر گازی جنرال
 • بررسی لوله های خروجی آب در کولر گازی
 • تامین،تعمیر و تعویض قطعات در صورت نیاز(تضمین original و اصل بودن قطعات)
 • شستشوی لوله ها و مجاری در صورت رسوب گرفتگی
 • قطع کامل چکه آب از یونیت و پنل داخلی و شیلنگ های متصل
 • تعمیر برد الکتریکی دستگاه(سوخته و یا نیم سوز)
 • تعمیر هدایتگر باد (Wind direction) در صورت شکستگی
 • تعمیر نمایشگر دیجیتال(نمایشگر درجه،حالت و وضعیت اتوماتیک دستگاه)
 • تعمیر کپسول شارژ گاز اسپلیت جنرال
 • تنظیم فشار گاز درون مخزن گاز
 • تعویض گاز فریونی با توجه به شرایط محیطی
 • تعمیرات کنترل دیجیتالی و دستی دستگاه
 • تعمیر خازن ها و مقاومت های مادر در سیستم های برد دستگاه
 • تعویض قاب پنل و کندانسور
 • تراز دستگاه و تراز plate و یا صفحه نگهدارنده
 • تعویض و جا به جایی کندانسور در صورت صلاح دید
 • لوله کشی در صورت اشتباه بودن مسیر لوله های شریان گاز و آب
 • تعمیر فن های داخل یونیت و فن های خنک کننده موتور
 • تعمیر موتور و تعویض آن
 • بررسی و تعمیر ترمیستور یا سنسور تشخیص دهنده دمای محیط

تعمیرات تخصصی کولر گازی جنرال

فیلترهای کولر گازی به مرور زمان که مورد استفاده قرار می گیرند کثیف می شوند و این کثیفی باعث می شود کولر گازی برای خنک کردن محیط فعالیت بیش تری انجام دهد، که نتیجه فعالیت بیشتر انرژی مصرفی بیشتر می باشد. افزایش مصرف انرژی در کولر گازی منجر به افزایش فعالیت کمپرسور می شود، که نتیجه آن خرابی کمپرسور و در نهایت خرابی کولر گازی می شود. حال اگر در زمان مناسب برای سرویس کولر گازی جنرال دست به کار شوید، هیچ یک از این اتفاق ها نخواهد افتاد و کولر به درستی به کار خود ادامه می دهد و نه تنها در مصرف انرژی صرفه جویی می شود بلکه باعث افزایش بهره وری و عملکرد درست کولر گازی خواهد شد، اما در صورتی که کولر گازی به موقع سرویس نشود و دچار خرابی شود، نیاز به تعمیر پیدا می کند. البته دلایل دیگری هم برای خراب شدن کولر گازی و نیاز به تعمیر، وجود دارد. در ادامه این مطلب دلیل اهمیت کولر گازی را برای شما بیان می کنیم. کولر گازی، یکی از مهم ترین و کاربردی ترین لوازم که در هر منزل، شرکت، موسسه و … یافت می شود. در واقع کولر گازی یک سیستم، تهویه مطبوع است که گرمای محیط را می گیرد و هوا را خنک می کند، فرآیند خنک کردن هوا توسط کولر گازی از طریق تبدیل گاز به مایع(میعان) و سپس تبدیل مایع به گاز(تبخیر) صورت می گیرد. کولر گازی ها انواع مختلفی دارند، که در ادامه آنها را به شما معرفی می کنیم.تعمیر کولر گازی جنرال

"بهترین

چگونه کولر گازی جنرال را تعمیر کنیم؟

برای تعمیر کولر گازی جنرال دو گزینه در اختیار دارید. گزینه اول استفاده از مهارت خودتان می باشد. اگر در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال تبحر و تجربه دارید می توانید در یک زمان مناسب اقدام نمایید. مزیت اینکار عدم پرداخت هزینه های اضافی برای سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال است. منتها اگر تجربه ای در این زمینه ندارید بایستی از گزینه دوم استفاده کرده و هر چه زودتر با یک سرویسکار ماهر تماس بگیرید. مزیت هایی که در گزینه دوم وجود دارد بیش از گزینه اول است که در ادامه به آن می پردازیم. برای تعمیر کولر گازی جنرال بهتر است به یک سرویسکار مراجعه کنید. لازم است بدانید: هر فردی در زمینه ای تخصص دارد و برای سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال هم بایستی افراد متخصصی را بیابید. یکی از مزیت هایی که این روش دارد اینست که این افراد با آموزش هایی که دیده اند در این زمینه مهارت کافی را بدست آورده اند و می توانند در زمان خیلی کوتاهی مشکل کولر را بررسی کرده و در جهت حل کردن آن اقدام نمایند. اگر کولر گازی برند جنرال را دارید و به دنبال تعمیرات کولرگازی خود هستید می توانید از خدمات سرویسکاران در زمینه تعمیرات تخصصی کولر های گازی بهره ببرید. عیب یابی کولر گازی نیازمند تجربه و مهارت کامل با کدهای خطا و مشکلات متداول به وجود آمده است، برای رفع این خطاها تعمیرکار باید ماهر و با تجربه باشد تا با کمترین هزینه ی ممکن و کوتاه ترین زمان بتواند کولر گازی شما را تعمیر کند.

چرا از سرویسکاران جهت تعمیر کولر گازی جنرال استفاده کنیم؟

 • دارای تیم مجرب مسلط به سیستم کولر گازی های شرکت جنرال
 • تجربه بالا در تعمیر و عیب یابی اسپلیت های جنرال
 • سرعت انجام کار بالا و خدمات با کیفیت با قیمت بسیار مناسب
 • انجام کلیه خدمات مربوط به کولر گازی در محل
 • انجام تعمیرات کولر گازی به صورت تضمینی

هزینه تعمیر کولر گازی جنرال چقدر است؟

هزینه تعمیر کولر گازی جنرال بسته به نوع خدماتی و تعداد خدماتی که داده می شود دارد. اگر در هنگام ارائه خدمات نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه نیز نیاز باشد هزینه آن به تعرفه خدمات کولر گازی اضافه خواهد شد. البته تمام سعی ما این است که در کمترین زمان لازم، بهترین خدمات را در زمینه ی تعمیرات کولر گازی به شما شهروندان عزیز تهرانی بدهیم.

تعمیرگاه کولر گازی جنرال در تهران

همانطور که می دانید این روزها به لطف پیشرفت تکنولوژی، هر کاری را می توان از طریق اینترنت انجام داد. برای پیدا کردن تعمیرکار کولر گازی هم کافیست اسم تعمیرکار را گوگل کنید. منتها افراد زیادی با اسم تعمیرکار حرفه ای فعالیت می کنند و در ازای تعمیر نادرست کولر، هزینه ای چند برابر از شما دریافت می کنند. از این رو پیشنهاد می کنیم برای تعمیر کولر گازی جنرال خود از مجموعه فنی-خدماتی سرویسکاران کمک بگیرید، زیرا سرویسکاران نمایندگی تعمیرات محصولات برند جنرال را بر عهده دارد. همچنین شما می توانید در کم ترین زمان ممکن به بهترین تعمیرکاران که متخصص در تعمیر کولر گازی جنرال هستند لینک شوید و با خیال راحت تعمیر کولر گازی خود را به آن ها بسپارید. برای آنکه از خدمات مجموعه سرویسکاران در زمینه ی تعمیرات کولر گازی جنرال استفاده کنید علاوه بر آنکه می توانید با شماره های سرویسکاران که در سایت وجود دارد تماس بگیرید، می توانید از اپلیکیشن خدمات منزل سرویسکاران هم استفاده کنید. اپلیکیشن سرویسکاران این امکان را به شما می دهد که در هر مکانی که هستید بتوانید با گذراندن چند مرحله به ثبت سفارش بپردازید. این مرکز با سالها تجربه یکی از بهترین مراکز تعمیرات لوازم خانگی محسوب می شود که در میان دیگر رقبا رتبه خوبی را به خودش اختصاص داده است. شما هم می توانید با خیالی آسوده تعمیر کولر گازی جنرال در تهران را به سرویسکاران بسپارید. همچنین جالب است بدانید این مجموعه قیمت ارزان و کیفیت بالا را به عنوان دو ویژگی بارز خود در نظر گرفته است که همین دو آیتم توانسته اعتماد و رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد، از این رو نگران هزینه های بالای تعمیرات نباشید و کارتان را به سرویسکاران بسپارید.

در ویدئو زیر به سوالات شما در مورد تعمیر کولر گازی پاسخ داده شده است

پرسش و پاسخ های متداول درباره تعمیرات کولر گازی General

تعمیرات کولر گازی جنرال شامل رفع ایراد کامل دستگاه و قطعات دستگاه می شود و شارژ گاز کولر گازی جنرال را نیز میتوان شامل تعمیر کولر گازی جنرال در نظر گرفت.

زمانی که کولر گازی جنرال شما باد گرم میزند احتیاج به تعمیر دارد. به دلایل متعددی ممکن است این اتفاق بیفتد. ولی در کل دلیل این امر مشکل کار نکردن درست کمپرسور میباشد که از سوختگی کمپرسور و موتور کولر گازی جنرال میتوان دلایل آن را گفت تا نداشتن گاز، خرابی برد و یا خازن دستگاه. به همین دلیل نمی توان برای آن هزینه اعلام کرد. زیرا باید کارشناسی و عیب یابی شود. امکان دارد با یک هزینه اندک مثلا تعویض خازن مشکل بر طرف شود و یا اینکه هزینه بالایی برای تعویض کمپرسور نیاز باشد.

برد الکتریکی یکی از قطعات تخصصی کولر گازی جنرال است که در صورت ایراد عیب یابی و رفع ایراد آن زمان بر خواهد بود. در مورد رفع ایراد برد، بعضی مواقع با تعمیر و هزینه کمتر قابل بر طرف شدن است که در این موارد باید برد دستگاه باز شود و به تعمیر گاه ارسال شود و پس از تعمیر مجدد نصب گردد. ولی در مواردی با گذراندن همه این موارد متوجه می شویم که برد قابل تعمیر نیست. در این صورت، باید برد جدید تهیه شود که با توجه به شرایط بازار تمام برد های کولر گازی جنرال در بازار موجود نیست و در صورت موجود نبودن مجبور به استفاده از برد همه کاره خواهیم شد. با توجه به تمام این شرایط باید بدانیم که تعمیر برد کولر گازی جنرال کاری زمان بر و با هزینه ای نامشخص است.

بله، برد اینوتر مانند تمام برد ها قابل تعمیر است. ولی باید عیب یابی شود تا بتوان گفت ۱۰۰ درصد تعمیر خواهد شد و یا خیر متاسفانه با توجه به شرایط، اکثر برد های اینورتر کم یاب شده اند و در مواردی حتی نمی توان در بازار آن را پیدا کرد.

بله بعضی از کمپرسورها قابل تعمیر هستند. ولی اکثرا صرفه اقتصادی برای تعمیر آن وجود ندارد. به دلیل اینکه کمپرسور پلمپ است باید شکافته شود تا عیب یابی گردد تا متوجه دلیل خرابی بشویم و آن را تعمیر کنیم. این کار هزینه بالایی دارد. با توجه به اینکه در تعمیر فقط قطعه معیوب تعویض میشود امکان دارد بعد از مدتی قطعه دیگری نیز خراب شود و با توجه به هزینه تعمیر بالا، تقریبا نزدیک به یک کمپرسور نو هزینه دارد. اکثرا خرید کمپرسور نو را انتخاب می کنند و برای تعمیر کمپرسور کولر گازی اقدام نمی کنند.

در صورتی که کولر گازی جنرال شما با کمبود گاز رو به رو شود باعث یخ زدگی لوله و پنل کولر گازی جنرال میشود که در این صورت شما باید مقدار گاز داخل دستگاه را اندازه گیری کنید و به مقدار مورد نیاز و استاندارد شارژ گاز انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 5 =

سفارش آنلاین سرویسکاران

سفارش شما با موفقیت ثبت شد

همکاران ما تا 20 دقیقه دیگر برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت و در تاریخ و ساعت وارد شده خدمات شما انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید سفارش های بعد از ساعت 17 فردای آن روز پیگیری میشوند

دقیقه
ثانیه