تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی
خدمات درسراسر تهران ثبت سفارش تلفنی و آنلاین
سفارش خود را آنلاین ثبت کنید
tamir-koler-gazi-LG

مراکز تعمیر کولر های گازی ال جی بدون شک بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می کنند. بهترین تعمیر کولر گازی ال جی برون سپاری آن به نمایندگی دارای کد رسمی کمپانی ال جی است. این مراکز نمایندگی به صورت اختصاصی به تمامی قسمت های کولر های ال جی تسلط کامل داشته و چنانچه به تعویض قطعات نیاز باشد،اطمینان اورجینال بودن از طرف ارباب رجوع به صورت تضمینی حصول خواهد شد.نمایندگان تعمیرات اسپیلت های ال جی تحت آموزش های شرکت ال جی قرار گرفته و با گزراندن دوره های تخصصی تعمیر و سرویس در این زمینه متبحر می شوند.

سرویسکاران در سرویس کولر گازی LG در تهران در کلیه مدلها ایستاده و اسپلیت اینورتر و معمولی در سراسر تهران(غرب تهران . شرق تهران . شمال تهران . جنوب تهران) آماده خدمات رسانی به شما می باشد

برای دریافت خدمات از نمایندگی سرویسکاران کافیست با شماره تماس های مجمو عه ما تماس بگیرید.

اگر برای تعمیر کولر گازی الجی خود احتیاج به راهنمایی دارید متن زیر مطالعه نمایید و در آخر برای شما ویدئویی قرار داده ایم که به سوالات متداول شما در مورد تعمیر اسپلیت الجی پاسخ داده شده است

 

هزینه تعمیر کولر گازی الجی

تعمیرات کولر گازی ال جی موارد بسیاری دارد و برای تعیین هزینه تعمیرات باید ابتدا بازدید و عیب یابی شود و به شما اعلام هزینه شود.

هزینه بازدید و عیب یابی در سال 1401 برابر با 120 هزار تومان می باشد.

 

 

در این بخش می خوانید:

آیا به مراکز مدعی نمایندگی می توان اطمینان کرد؟

در بسیاری از بستر های اینترنتی بسیاری از مراکز تعمیر مدعی نمایندگی ال جی هستند.بسیاری از این مراکز صرفا جهت بازاریابی خود را به عنوان نمایندگی معرفی می نمایند!در نظر داشته باشید که نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی دارای مجوز رسمی از شرکت ال جی و دارای کد قابل ارائه شش رقمی می باشند.این نمایندگی با بررسی شرکت ال جی و آموزش تعمیرکاران و بررسی ها و فیلتر های لازمه اعطا می شود.تمامی این خدمات از راه اندازی و نصب تا تعمیر،سرویس،شارژ و کلیه خدمات پس از فروش چه قبل از موعد انقضای کارت گارانتی و چه بعد از آن از طرف نمایندگی ارائه می شود.

شرکت خدمات فنی سرویسکاران نمایندگی حقیقی و رسمی شرکت بازرگانی ال جی در شهر تهران می باشد.تمامی مدارک و مدارج اخذ شده مجموعه سرویسکاران از طرف شرکت ال جی قابل ارائه به مشتری و متقاضی تعمیر دستگاه کولر گازی می باشد.

تعمیر کولرگازی ال جی

تعمیر کولرگازی ال جی

نمایندگی رسمی کولر گازی ال جی سرویسکاران خدمات :

 • نصب و راه اندازی کولر های ال جی
 • سرویس دوره ای کامل از تعویض فیلتر ها تا سرویس کندانسور
 • شارژ اسپیلت ال جی و تامین شارژ آن و در صورت درخواست مشتری تعویض در جهت بهینه سازی گاز کولر
 • تعویض قطعات معیوب و از کار افتاده
 • به کار گیری قطعات اورجینال از طرف شرکت ال جی
 • عیب یابی مشکلات دیجیتالی مانند از بین بردن کد های خطا و حل مشکلات برد الکتریکی
 • حل مشکلات متفرقه و فنی مانند ترمیم لوله کشی داخلی و خارجی دستگاه اسپیلت

را به صورت تخصصی ارائه می نماید. شماره تلفن نمایندگی کولر گازی ال جی (سرویسکاران) اگر در شهر تهران هستید می توانید برای تسریع روند تعمیر با شماره های :

48 46000 0990

خط ویژه سرویسکاران :

02188665052

چه زمانی کولر گازی ال جی نیاز به تعمیر دارد؟

معمولا با بروز نشانه هایی باید متوجه شوید که اسپیلت ال جی تان نیاز به تعمیر دارد.برخی از این نشانه ها بارز و برخی از آن ها غیر قابل مشاهده می باشد.در ادامه به بررسی بخشی از این علائم خواهیم پرداخت.

و در ضمن باید به این مورد توجه داشته باشید که اسپلیت LG در صورت ایراد و یا مشکل در کارکرد خود ارور و خطا می دهد که کلیه لیست ارو های کولر گازی الجی در سایت سرویسکاران کوجود می باشد.

در تعمیر کولر گازی الجی داشتن لیست ارور ها امری بسیار مهم است که سرویسکاران ای لیست را در اختیار شما قرار داده است

کولر گازی ال جی خنک نمی کند.

علت :

 • این مشکل می تواند علل مختلفی داشته باشد.
 • گاها کمپرسور به صورت سرخود خاموش می شود و یا به طور کامل از کار می افتد.
 • گاها نیز کولر گازی مشکل فنی نداشته و به علت عدم تنظیم درجه مناسب و عدم دانش به کارکرد آن سرمای لازم را ندارد!
 • گاهی برد الکتریکی دستگاه به علت فشار زیاد ناشی از جریان برق و یا اتصالی داخلی نیم سوز و یا به طور کامل می سوزد.
 • گاها شارژ کولر گازی رو به اتمام رفته و یا به طور کامل تمام شده است.

کولر گازی ال جی گرمایش لازم را ندارد.

علت :

 • ممکن است دمای تنظیم شده برای دستگاه مناسب نبوده باشد.
 • گاهی اوقات سنسور دما به درستی عمل نمی کند و یا از کار می افتد.(سنسور کولر گازی ال جی وظیفه تنظیم هوای محیط با درجه ای که به اسپیلت ال جی می دهید را دارد)
 • گاهی شیر برقی کولر گازی دچار مشکل می شود.شیر برقی در کولر های گازی ال جی نقش تعویض جایگاه گاز های مبرد را داراست.
 • گاز کولر گازی رو به اتمام است و یا به طور کامل تخلیه گشته است.
تعمیرات کولر گازی ال جی

تعمیرات کولر گازی ال جی

پس دادن آب از پنل و یا لوله های اتصال کولر گازی.

علت :

 • مسدود شدن مجرای خروجی آب کولر گازی ال جی
 • گاهی در مواردی که کولر گازی حداقل گاز لازم را ندارد،برفک هایی روی اوپراتور شکل می گیرد و با فشار فن اسپیلت در هوا ذوب شده و به شکل قطره های آب سرد به بیرون پرتاب خواهد شد.
 • سوراخی و یا نشتی دادن حوضچه آب (حوضچه محلیست که آب کولر گازی در آن نگه داری می گردد)
 • کولر گازی ال جی صدا می دهد.
 • فن های موجود در اسپیلت گاها شل شده و با اصابت به بدنه صدا ایجاد می کنند.
 • فن های یونیت داخلی و خارجی نیز گاها از سر جای خود حرکت کرده و سر و صدا ایجاد می نمایند.

کولر گازی ال جی بصورت مداوم خاموش روشن می شود.

علت :

علت این مقوله می تواند سیم کشی داخلی کولر گازی ال جی باشد.گاها سیم کشی های داخلی کولر گازی ال جی در بستر بالا بودن آمپر برق مصرفی دچار فشار شده و در اثر حرارت بالای آن روکش موجود روی سیم ها ذوب شده و این امر می تواند باعث اتصالی داخلی اسپیلت ها شود.در صورت بروز این مشکل می بایست در سریعترین زمان ممکن اقدام به تعمیر کولر گازی ال جی نمود.

سرویسکاران را بیشتر بشناسید!

مجموعه سرویسکاران با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در امور مربوط به کولرگازی شامل تعمیر کولر گازی ال جی آماده خدمت رسانی در تهران می باشد. شارژ کولر گازی و اسپلیت یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی سرویس کاران می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس کاران به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد. نیروهای سرویسکاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصصی شارژ کولرگازی ال جی را زیر نظر سرویسکاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در شرق تهران ، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشند. کولر گازی ال جی و شاید دیگر برند ها زمان خرابی بر روی صفحه نمایشگر خود کدی را نشان می دهند. این کد ها بر روی صفحه ی نمایشگر هر کدام نشان دهنده ی یک نوع از خرابی می باشند. زمانی که شما عزیزان این کد ها را بر روی صفحه ی نمایشگر مشاهده می کنید کنجکاو می شوید که این کدی که صفحه ی نمایشگر کولرگازی ال جی به شما نشان می دهد نشان دهنده ی چیست؟ در این مطلب قصد داریم شما را به طور کلی با این کد و یا همان ارور ها آشنا کنیم تا در زمان دیدن این کدها متوجه خرابی کولرگازی ال جی خود بشوید و به تعمیر کار متخصص اطلاع بدهید. اولین سوالی که در مورد این کد ها ممکن است به نظر شما برسد این می باشد که این کدها به چه وسیله ای ایراد کولر گازی شما را متوجه می شوند؟ با پیشرفت تکنولوژی برنامه نویسان با نوشتن یکسری از کدها و فراخوانی این کدها هنگام فراخوانی نمایشگر کد مورد نظر را نمایش می دهد.

تعمیر اسپیلت ال جی با استفاده از کد های خطا

برخی از مدل های کولر گازی ال جی صفحه نمایش دهنده کد های خطا را ندارند. این مدل از برند های کولر گازی ال جی چراغ چشمک. و شما عزیزان با به همراه داشتن دفترچه ی راهنمای کولر گازی ال جی و مطالعه ی آن پی به نوع خرابی آن می برید. اما سری های جدیدی از کولر گازی ال جی دارای صفحه ی نمایشگر می باشد که زمان خرابی با زبانی خیلی راحت تر اعلام خرابی را نشان می دهند.چنانچه اسپیلت ال جی کد خطایی را نشان داد،می بایست به دفترچه راهنمای آن مراجعه کرده و از با استفاده از عدد کد خطا تشخیص دهید که چه مشکلی برای کولر گازیتان پیش آمده است.

چگونه متوجه ارور کولر گازی ال جی بشویم؟

کولر گازی هایی که دارای صفحه ی دیجیتال هستند ارور ها را به صورت ترکیبی از حروف و اعداد لاتین نشان می دهد. بعد از دیدن این کد چگونه متوجه منظور کد بشویم؟ خیلی واضح می باشد. زمان خریداری کولر گازی شما عزیزان دو دفترچه دریافت می کنید. یکی از دفترچه ها راهنمای سرویس کولر گازی ال جی شما می باشد. در این دفترچه کدها به همراه توضیح آن آورده شده. حال ممکن است شما این دفترچه را گم کرده باشید، اصلا نگران نباشید چرا که ما قصد داریم در اینجا توضیحات جامعی را به شما بدهیم.

تعمیرکار کولرگازی الجی

تعمیرکار کولرگازی الجی

عیب یابی کولر گازی ال جی بدون نمایشگر

 • چراغ یک بار سبز می شود: سنسور هوای داخل اتاق خراب می باشد.
 • چراغ دو بار سبز می شود: یونیت داخلی دارای سنسوری به اسم پایپ می باشد که خراب شده است.
 • چراغ 5 بار سبز می شود: ارتباط بین یونیت داخلی و خارجی درست نمی باشد.
 • چراغ 6 بار سبز می شود: در قسمت یونیت داخلی سنسور لوله ی برگشت خراب می باشد.
 • چراغ 9 بار سبز می شود: مشکلی در قسمت برد کولر گازی به وجود آمده.
 • چراغ 1 بار قرمز و 2 بار سبز می شود: لوله ی یونیت که دارای سنسور وسط می باشد دچار اشکال شده.
 • چراغ 1 بار قرمز را نشان می دهد: موتور داخلی کولر گازی دچار مشکل شده باشد.

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولرگازی ال جی همچون تعمیر کولرگازی سامسونگ و جنرال بایستی توسط افراد متخصص و مجرب انجام شود تا فرآیند تعمیر و سرویس به درستی انجام شود. کولرهای گازی نسل جدید به دلیل فناوری های جدیدی که در طراحی و ساخت آن به کار رفته است، از حساسیت بالایی برخوردار هستند و نگهداری و مراقبت درست از آنها شرط اول در طول عمر و کیفیت آنهاست. همانطور که می بینید برندهای مختلفی هرساله مطرح می شوند که هرکدام از آنها به نوعی کاربرد داشته و توانسته اند نظر مشتری را به خود جلب کنند. تعمیر کولر گازی ال جی نیز بایستی جدی گرفته شود و برای تعمیر آن از افراد متخصص استفاده گردد تا در کیفیت دستگاه تاثیر منفی برجای نگذارد. برای اینکه بدانید چگونه کولر گازی خود را تعمیر کنید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

دلایل متعددی ممکن است باعث تعمیر کولر گازی ال جی شود. ممکن است کولر باد خنک تولید نکند و یا ممکن است در هنگام کار کردن صداهای عجیب و غریب داشته باشد که در اینصورت بایستی هر چه زودتر با یک تعمیرکار کولر گازی تماس بگیرید. گاهی اوقات هر برندی برای خودش یک تعمیرکار جداگانه و متخصص دارد که در این مواقع بهتر است از تعمیرکار تخصصی همان برند استفاده کنید. به عنوان مثال برای تعمیر کولرگازی ال جی از تعمیرکار تخصصی کولر ال جی استفاده کنید. منتها در بیشتر اوقات یافتن تعمیرکار همان برند سخت و دشوار است و شما بایستی یک فرد متخصص را برای تعمیر کولر گازی ال جی خود بیابید.

بالا بردن عمر کولر گازی با تعمیر اصولی

بسیاری از مواقع پس از تعمیر وسائل خانگی، آن وسیله خاص مجددا دچار مشکلات جانبی می شود.در این مشکل زمانی پدیدار می شود که برای تعمیر کولر گازی بعضی از قطعات آن می بایست از سیستم مادر جدا شود و پس از تعمیر دوباره به شکلی درست سر جای خود قرار گیرند.گاها به دلیل سهل انگاری تعمیرکار، قطعات به درستی سر جای خود قرار نمی گیرند و همین موضوع می تواند دردسر ساز شود.پیشنهاد ما به ما اینست که همواره به شکل اصولی و با استفاده از دانش افرادی متخصص با دانش آکادمیک اقدام به تعمیر کولر گازی ال جی خود کنید.تعمیرات و سرویس اصولی می تواند تا مدت ها شما را از نگرانی خرابی دستگاهتان دور نگاه دارد.

در ویدئو زیر به سوالات شما در مورد تعمیر کولر گازی الجی پاسخ داده شده است

پرسش و پاسخ های متداول درباره تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی شامل رفع ایراد کامل دستگاه و قطعات دستگاه می شود و شارژ گاز کولر گازی ال جی را نیز میتوان شامل تعمیر کولر گازی ال جی در نظر گرفت.

زمانی که کولر گازی ال جی شما باد گرم میزند احتیاج به تعمیر دارد.به دلایل متعددی ممکن است این اتفاق بیفتد. ولی در کل دلیل این امر مشکل کار نکردن درست کمپرسور میباشد که از سوختگی کمپرسور و موتور کولر گازی ال جی میتوان دلایل آن را گفت تا نداشتن گاز، خرابی برد و یا خازن دستگاه. به همین دلیل نمی توان برای آن هزینه اعلام کرد. زیرا باید کارشناسی و عیب یابی شود. امکان دارد با یک هزینه اندک مثلا تعویض خازن مشکل بر طرف شود و یا اینکه هزینه بالایی برای تعویض کمپرسور نیاز باشد.

برد الکتریکی یکی از قطعات تخصصی کولر گازی ال جی است که در صورت ایراد عیب یابی و رفع ایراد آن زمان بر خواهد بود. در مورد رفع ایراد برد، بعضی مواقع با تعمیر و هزینه کمتر قابل بر طرف شدن است که در این موارد باید برد دستگاه باز شود و به تعمیر گاه ارسال شود و پس از تعمیر مجدد نصب گردد. ولی در مواردی با گذراندن همه این موارد متوجه می شویم که برد قابل تعمیر نیست. در این صورت، باید برد جدید تهیه شود که با توجه به شرایط بازار تمام برد های کولر گازی ال جی در بازار موجود نیست و در صورت موجود نبودن مجبور به استفاده از برد همه کاره خواهیم شد. با توجه به تمام این شرایط باید بدانیم که تعمیر برد کولر گازی ال جی کاری زمان بر و با هزینه ای نامشخص است.

بله، برد اینوتر مانند تمام برد ها قابل تعمیر است. ولی باید عیب یابی شود تا بتوان گفت ۱۰۰ درصد تعمیر خواهد شد و یا خیر متاسفانه با توجه به شرایط، اکثر برد های اینورتر کم یاب شده اند و در مواردی حتی نمی توان در بازار آن را پیدا کرد.

بله بعضی از کمپرسورها قابل تعمیر هستند. ولی اکثرا صرفه اقتصادی برای تعمیر آن وجود ندارد. به دلیل اینکه کمپرسور پلمپ است باید شکافته شود تا عیب یابی گردد تا متوجه دلیل خرابی بشویم و آن را تعمیر کنیم. این کار هزینه بالایی دارد. با توجه به اینکه در تعمیر فقط قطعه معیوب تعویض میشود امکان دارد بعد از مدتی قطعه دیگری نیز خراب شود و با توجه به هزینه تعمیر بالا، تقریبا نزدیک به یک کمپرسور نو هزینه دارد. اکثرا خرید کمپرسور نو را انتخاب می کنند و برای تعمیر کمپرسور کولر گازی اقدام نمی کنند.

در صورتی که کولر گازی ال جی شما با کمبود گاز رو به رو شود باعث یخ زدگی لوله و پنل کولر گازی ال جی میشود که در این صورت شما باید مقدار گاز داخل دستگاه را اندازه گیری کنید و به مقدار مورد نیاز و استاندارد شارژ گاز انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =

سفارش آنلاین سرویسکاران

سفارش شما با موفقیت ثبت شد

همکاران ما تا 20 دقیقه دیگر برای هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت و در تاریخ و ساعت وارد شده خدمات شما انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید سفارش های بعد از ساعت 17 فردای آن روز پیگیری میشوند

دقیقه
ثانیه