وبلاگ - آخرین اخبار
kaheshe partab bade kolergazi

کاهش پرتاب باد کولر گازی

کم شدن پرتاب باد کولر گازی

اگر کولر گازی شما پرتاب بادش کم شده و شدت پرتاب قبل را ندارد دلیل های متفاوتی میتواند داشته باشد که ما در این مقاله به آن میپردازیم.

کولرهای گازی هوای داخل محیط را مکش کرده و توسط کویلها هوا را خنک کرده تا هوای محیط را به درجه مطلوب برسانند این روند در صورتی است که هوای محیط همیشه دارای مقداری گرد و قبار و آلودگی میباشد که مقرار زیادی از آن توسط فیلترهای موجود جذب شده تا هوای محیط تسویه شود.

تذکر: سرویس کولر گازی و تعمیر کولر گازی امری کاملا حرفه ای می باشد که تعمیرکار کولر گازی متخصص باید آن را انجام دهد. لطفا مشکل خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

کم شدن پرتاب باد کولر گازی

کم شدن پرتاب باد کولر گازی

دلایل کم شدن شدت باد کولر گازی:

1.طبق توضیحات بالا یکی از دلایل کم شدن باد کثیف شدن فیلترها و کوچک شدن روزنه های فیلتر می باشد که در این صورت مکش کولر کم شده و علاوه بر کم شدن پرتاب باد به دینام بلور کولر صدمه خواهد زد.پیشنهاد می شود که هر 1 ماه یکبار فیلترها را جدا کرده و با اب گرم بشویید.

2.دلیل بعدی همانند مورد اول میباشد با این تفاوت که در این صورت با شستشوی فیلتر مورد رفع نخواهدشد مقدار زیادی از گرد و قبار توسط فیلتر جذب می شود ولی مقدار کمی از فیلترها عبور کرده و جذب فینها و بلوور کولر می شود که با مرور زمان این قبارها انباشته شده تا جلوی هوا دهیه کولر را گرفته و پرتاب باد را کم خواهد کرد در این صورت شما باید پنل خود را شستشو دهید که در مقالات قبلی آموزش داده شده است

3.اگر موتور فن کولر گازی شما ضعیف شود و یا نیم سوز شو پرتاب باد کولر شما کم خواهد شد که در این حالت شما به یک تعمیرکار حرفهای احتیاج دارید تا مشکل شما را بر طرف کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دوازده =