نصب لوستر

نصب لوستر

نصب لوستر امروزه در منزل به جهت ایجاد نورپردازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، نصب لوستر در اتاق نشیمن و یا نصب لوستر در اتاق خواب، فرقی نمی کند! مهم اینست که می خواهید فضای منزل خود را به طریقی خاص و مجلل نورپردازی کنید. در واقع نورپردازی یکی از ارکان مهم در زیبایی بخشیدن به منزل است که می توان به روش های مختلف اینکار را انجام داد، منتها لوستر یکی از رایج ترین عناصر نورپردازی در تمام خانه ها محسوب می شود و امروزه یکی از آیتم های مهم و منحصر به فرد در زیبایی بخشیدن به فضای منزل به شمار می رود. لوسترها در انواع مختلفی در مراکز فروش لوستر عرضه شده اند از این رو در این مقاله قصد داریم مطالب مهم، مختصر و مفیدی را در رابطه با خرید لوستر، نصب لوستر و همچنین معرفی یک نصاب حرفه ای،به شما مخاطبان عزیز و محترم ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

در این بخش می خوانید:

نصب لوستر

نصب لوستر

چگونه لوستر را نصب کنید؟

نصب لوستر بسیار مهم است و اگر تجربه ای در اینکار نداشته باشید، نمی توانید آن را انجام دهید. برای نصب لوستر هم می توانید از یک نصاب حرفه ای و متخصص بهره مند شوید. اگر لوستر منزل خود را خریداری کرده اید و به دنبال یک نصاب هستید، منتها نمی دانید چگونه آن را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم با سرویسکاران تماس بگیرید! در واقع سرویسکاران یک تیم حرفه ای و تخصصی در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی در تهران است که با برخورداری از گروهی خبره و زبردست، با جدیدترین آیتم ها و متدها، در کمترین زمان ممکن تمامی سرویس های منزل شما را انجام خواهند داد. نصب لوستر هم یکی از کارهای این تیم تخصصی در تهران است که فقط کافیست با آنها تماس بگیرید تا برای نصب لوستر شما اقدام نمایند. سرعت در انجام کارها، کیفیت بالا، ارزان و مقرون به صرفه بودن باعث گردیده است تا سرویسکاران رتبه بالایی را به خود اختصاص دهد.

هدفتان از خرید لوستر چیست؟

لازم است هدفتان از خرید لوستر را قبل از هر اقدامی برای خود روشن کنید! آیا نور فضای منزلتان کم است و می خواهید با خرید و نصب لوستر، باعث روشنایی هر چه بیشتر فضای خانه شوید! یا می خواهید برای مجلل نشان دادن دکوراسیون منزل لوستر بخرید! هر آنچه هدف شماست می تواند روی خرید لوستر تاثیر داشته باشد. از این رو ابتدا ببینید که هدفتان از خرید لوستر چیست! روشنایی و یا وسیله ای تزیینی!

نصاب لوستر

نصاب لوستر

چه نوع لوستری انتخاب کنید!

انتخاب لوستر در واقع به متراژ منزل و ارتفاع سقف بستگی دارد. اگر فضای منزلتان بزرگ است، پس حسابی دستتان در انتخاب لوستر دلخواه باز است و می توانید انواع لوسترهای بزرگ و مجلل را ببینید و یکی از آنها را خریداری نمایید. منتها برای خانه هایی با متراژ کوچک، بهتر است که به دنبال لوسترهایی بروید که از برگ ها و شاخه های کمتری طراحی و ساخته شده باشد و بیان ساده تر، کم حجم و کوچک باشد. اینگونه به عنوان یک شی خسته کننده به کار نمی رود و هر زمانی که به لوسترتان نگاه می کنید حس خوبی از انتخاب خود خواهید داشت.

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید لوستر بایستی توجه داشته باشید، سبک لوستر شماست! برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید، بایستی ابتدا به دکوراسیون منزل خود توجه کنید و سبک لوسترتان را با توجه به سبک دیزاین منزلتان انتخاب نمایید. به عنوان مثال اگر منزل شما از دسته منزل های بزرگ و سنتی است، لوسترهای بزرگ که شاخ و برگ های زیادی دارند، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در مقابل برای خانه های مدرن و امروزی که جم و جور هستند، لوسترهای کوچک یکی از انتخاب های مناسب است و می توانید با نصب لوستر در منزل تا سالهای سال از آنها استفاده کرده و زیبایی خاصی را به منزل خود ببخشید.

در رابطه با رنگ لوستر هم بایستی بدانید: توجه به رنگ دیگر لوازم منزل شما و در کل دکوراسیون شما لازم بوده و بایستی متناسب با هم انتخاب شوند تا خیلی زود خسته کننده نشود.یادتان باشد لوستر از آن دسته لوازمی است که کمتر کسی آن را زود به زود عوض می کند، از این رو در انتخاب آن نهایت دقت را به خرج دهید تا انتخاب منحصر به فردی داشته باشید.