نصب شیرآلات

نصب شیرآلات ساختمانی

مجموعه سرویسکاران برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر استان تهران در حیطه ی نصب شیرآلات و کلیه امور مربوط به شیرآلات در کلیه ی برندها با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد

همه‌ی ما آدم‌ها در طول زندگی، به مواردی از جمله تعمیرات لوازم خانگی، سرویس آنها و همچنین تعمیر شیرآلات برخورد می کنیم که یا خودمان می توانیم آنها را نصب کنیم و یا از یک نصاب و یا تعمیرکار استفاده می کنیم. گاهی اوقات برای اینکه از یک سرویسکار استفاده کنیم خوب است و می تواند کارمان را راحتر کرده و از دردسرهای خود ساخته خلاص شویم، منتها گاهی اوقات نیز بهتر است برای صرفه جویی در برخی از هزینه ها خودمان آستین به بالا بزنیم و یکسری تعمیرات و نصب شیر آلات را انجام دهیم. حال ما در این مقاله قصد داریم هم نصب شیرآلات توسط بهترین مرکز سرویس و تعمیر لوازم خانگی را به شما معرفی کنیم و هم مراحل نصب انواع آنها را توسط خودتان را با مطالبی مفید و مختصر برایتان ارائه دهیم. برای اینکه بتوانید نصب شیر روشویی و سینک خود را به راحتی انجام دهید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

در این بخش می خوانید:

چگونه خودمان نصب شیرآلات را انجام دهیم؟

برای نصب شیرآلات بایستی سینک آن را مورد توجه قرار دهید. منظورمان حفره هایی است که بر روی سینک وجود دارد. به عنوان مثال شما نمی توانید شیرهایی که تک حفره هستند را بر روی سینک های سه حفره نصب کنید. از این رو بهتر است ابتدا به تعداد حفره هایی که بر روی شیر و سینک وجود دارد دقت کنید و سپس به نصب آنها بپردازید. همچنین شما بایستی ابزارهایی مانند: سیمان، دریچه های اب و بتونه‌ی لوله کشی پرایمر پی وی سی را با خود به همراه داشته باشید تا بتوانید تمامی کارها را انجام دهید.

"<yoastmark

برای شروع نصب شیرآلات باید یک ظرف بزرگ برای تخلیه آب داشته باشید تا محیط اطراف کثیف نشود همچنین بهتر است از فرد دیگری کمک بگیرید تا برای جدا کردن شیر قبلی از سینک به شما کمک کند و با نگه داشتن سینک، شما شیر قبلی را از سینک جدا کنید. لازم است بدانید: بعد از جدا کردن شیر قبلی، بایستی حفره ها را تمیز کرده و به نصب شیرهای جدید بپردازید. در این مرحله می توانید قطعات شیر را مونتاژ کرده و صفحه ای که مونتاژ کرده اید را روی حفره ها قرار دهید. در نصب شیرالات جدید توجه کنید که حتما حفره های شیر بر روی حفره های سینک قرار گرفته باشد. همچنین در این مرحله باید شیر آب را در جایش قرار دهید و مهره های مربوطه را در زیر سینک نصب کنید تا مراحل نصب آنها به اتمام برسد.

آیا شرکتی متخصص برای نصب انواع شیر وجود دارد؟

لازم است بدانید: اگر خودتان تجربه کافی در نصب شیرآلات را ندارید، بهتر است از یک نصاب معتبر و حرفه ای استفاده نمایید. امروزه اگر در اینترنت جستجو کنید، در همان صفحه اول، لیستی از راههای ارتباطی با انواع شرکت های تعمیر و نصب شیرآلات برایتان خواهد آمد که پیدا کردن نصاب حرفه ای و خبره کمی سخت و دشوار است منتها ما در این مطلب قصد داریم بهترین و معتبرترین مرکز تعمیر لوازم خانگی را برایتان معرفی کنیم.

برای نصب شیرآلات و سایر سرویس و تعمیر لوازم خانگی می‌توانید از خدمات با کیفیت و ارزان سرویسکاران در تهران بهره مند شوید. این شرکت بهترین و با کیفیت ترین خدمات که نصب شیرآلات یکی از این موارد است را با کمترین هزینه برایتان انجام میدهد. در واقع معیار اصلی سرویسکاران ارائه بهترین خدمات با هزینه بسیار پایین است. از این رو تنها کافیست برای نصب شیرالات منزل خود با تیم خبره و زبردست سرویسکاران تماس بگیرید. خدمات ارزان و با کیفیت می تواند برای هریک از مشتریان یک گزینه ایده آل محسوب شود که این مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی می تواند بهترین شرایط را برای شما داشته باشد.