سرویس کولر گازی سامسونگ

سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

شرکت سامسونگ من جمله پیشتازان صنعت لوازم خانگی در دنیا می باشد. کولر های گازی سامسونگ در دهه اخیر بخش اعظمی از بازار لوازم خانگی را به خود اختصاص داده اند و کیفیت اسپیلت های این برند از دید بسیاری از مصرف کنندگان بهترین است. بهترین و تخصصیترین سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران توسط تیم فنی مهندسی سرویسکاران “ما به رهبر بازار دیجیتال جهان تبدیل خواهیم شد” این شعار شرکت سامسونگ است.تکنولوژی کولرهای گازی در اعصار مختلف همواره رو به پیشرفت داشته است و نسل جدید آن توسط شرکت بازرگانی سامسونگ تحت عنوان “اینورتر ها” به بازار عرضه شده و ورژن های جدیدی از آن هم اکنون در حال تولید و عرضه است.در نهایت باید بگوییم یکی از بهترین برند های سازنده کولرهای گازی بی شک شرکت سامسونگ می باشد.

در این بخش می خوانید:

تعرفه قیمت سرویس کولر های گازی سامسونگ

تعرفه قیمت سرویس کولر گازی مجموعه سرویسکاران به شرح زیر است.لازم به ذکر است با توجه به تغییرات قیمت،چنانچه قصد سرویس کردن کولر گازی خود را دارید بهتر است با مجموعه سرویسکاران تماس حاصل نمائید تا جزئیات قیمتی در اختیارتان قرار گیرد.تعرفه قیمت سرویس کولر گازی سامسونگ

سرویس کولر گازی سامسونگ و ارتباط آن با طول عمر دستگاه

عمر کولرهای گازی سامسونگ و راندمان کارکرد آن بدون شک به نحوه استفاده از آن و صد البته سرویس منظم آن است.این امر چگونه به افزایش طول عمر اسپیلتتان کمک می کند؟ به یک نمونه کوچک اما مهم اشاره خواهیم کرد :فیلترهای مختلفی درون پنل کولر گازی سامسونگ تعبیه شده است؛فیلتر های یونی،فیلتر ریزگرد،فیلتر آنتی باکتریال و… از مهمترین فیلترینگ های اسپیلت سامسونگ می باشند.به عنوان مثال تحت تاثیر محیط،همواره فیلتر های رسوب گیر یا ریز گرد لایه هایی از گرد و غبار های موجود در هوای محیط را به خود می گیرند.با گذشت زمان و عدم سرویس کولرگازی سامسونگتان این فیلتر دیگر قادر به عبور جریان هوا از خود را نداشته و ممکن است گرد و غبار را مستقیما به کویل های اوپراتور منتقل نماید در نتیجه ظرفیت جذب گرما را از کولرگازی خواهد گرفت.به مرور زمان به نظر می رسد کولر گازی سامسونگ دیگر کاربری قبل را نداشته و حتی ممکن است در صورت تشخیص اشتباه و عدم سرویس کولر گازی توسط فردی مجرب،به اشتباه گاز کولر گازی تعویض گردد!در صورتی که چنین مشکلی را می توانستید تنها با یک سرویس ماهانه و با هزینه ای ناچیز نسبت به تعمیر،حل نمائید.افزایش طول عمر کولر گازی سامسونگ به وسیله سرویس آن

سرویس کولر گازی سامسونگ

سرویس کولر گازی سامسونگ

یک سرویس کامل برای کولرگازی سامسونگ

مجموعه سرویسکاران با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در امور مربوط به کولرگازی شامل سرویس کولرگازی آماده خدمت رسانی در تهران می باشد. سرویس کولر گازی و اسپلیت یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی سرویس کاران می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس کاران به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد. نیروهای سرویسکاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصص سرویس کولرگازی را زیر نظر سرویسکاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در شرق تهران ، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشند. سرویس کولر گازی سامسونگ می تواند توسط یک سرویسکار مجرب و حرفه ای، آسودگی خاطر را برایتان به ارمغان بیاورد. همانطور که می دانید این روزها تمامی لوازم خانگی به دلیل پیشرفت فناوری هایی که در طراحی و ساخت آن وجود دارد، متفاوت و حساس تر از نسل قبل از خود هستند، به همین دلیل هم تعمیر و سرویس آنها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. دلایل بسیار زیادی برای سرویس کولر گازی سامسونگ وجود دارد که همگی آنها نشان می دهد سرویس به موقع در افزایش بهره وری دستگاه نقش بسزایی دارد. شما با سرویس کولر گازی سامسونگ می توانید تا سالهای سال از این دستگاه به خوبی استفاده کرده و هیچگونه هزینه ی اضافی به منظور تعمیرات تخصصی و یا خرید مجدد نپردازید.

بهترین نوع سرویس برای کولر گازی سامسونگ

بهترین سرویس برای کولر گازی سامسونگ، سرویس کامل آن می باشد.مخصوصا اینکه در ماه های آینده فصل گرما فرا خواهد رسید و پیشبینی می شود تابستان گرمی در پیش داشته باشیم.لذا گزینه مناسب آنست که قبل از شروع گرمای شدید برای یک فصل کامل اقدام به سرویس کولر گازی سامسونگ خود نمائید.چنانچه به هر دلیلی سرویس کولر گازی به طور کامل اجام نگردد ممکن است در حین استفاده از آن دچار مشکل شوید.

آموزش سرویس کولر های گازی سامسونگ

سرویس کامل کولر گازی شامل باز کردن کامل قاب جلویی و سپس سرویس و شستشوی کامل تمامی فیلتر ها موجود در آن است.این فیلتر ها توسط سرویسکاران ما از جای خود خارج شدهه و با استفاده از تجهیزات و فشار آب از هرگونه خاک و گرد و غبار پاک خواهد شد.پس از انجام این کار سنسور کولر گازی به طور کامل از جای خود در آمده و تمیز خواهد شد.این کار می بایست با دقت صورت گیرد چرا که سنسور کولر گازی نقشی حیاتی درون کولر گازی ایفا می نماید.سنسور وظیفه کنترل دما را دارد و به برد دستگاه فرمان می دهد که چه زمانی موتور کولر گازی را روشن کند.پس از آن نوبت به شستشوی فین یا کویل ها می باشد.نقش این قطعه به بیان ساده مانند نقش رادیات در اتومبیل ها می باشد.بنابراین الزامیست که به صورت کامل شستشو شود و غبارگیری شود تا بتواند به خوبی با محیط بیرونی ارتباط داشته باشد.اما اگر در این کار مبتدی هستید گام هایی که در ادامه ذکر خواهد شد را دنبال نمائید.
در وحله اول کندانسور دستگاه سامسونگ را بررسی کنید.کندانسور کولر گازی به آن قسمت از کولر گازی اطلاق می گردد که بیرون از محیط منزل وجود دارد،برای افراد مبتدی همین کافیست که در قدم اول کندانسور کولر گازی را چک کنند و از این موضوع اطمینان یابند که گل و لای(هر ماده بیرونی که باعث اختلال در کارکرد آن می شود) به فن آن نچسبیده باشد.در این صورت است که گاز r22 (گاز مبرد) یا هر نوع از گاز های مورد استفاده در کولر گازی توسط سیکل تبرید سرد خواهد شد.در غیر اینصورت کولر گازی سرمای لازم را نخواهد داشت.

سرویسکار کولرگازی سامسونگ

سرویسکار کولرگازی سامسونگ

در صورتی که احساس می کنید کندانسور کولر گازی هنگام کارکرد گرمای بالایی دارد،به این علت است که گاز مبرد برای خنک شدن نیاز زیادی به گرما داشته و در این صورت می توانید ردیف مشبک روی کندانسور را به آرامی با آب خنک کنید.در این صورت جانب احتیاط را رعایت نموده و در نظر داشته باشید که به هیچ وجه آب به قسمت های برقی کولر گازی برخورد نداشته باشد.

در این مرحله می بایست به سراغ اوپراتور و هدایت کننده بروید.تنها کاری که یک سرویس کار مبتدی قادر به انجام آن است باز کردن قاب پنل داخلی و از جای در آوردن فیلتر توری و پاک سازی آن است.در این مورد مراقب باشید که در صورت جایگذاری از فشار آوردن بیش از حد به قاب و یا فیلتر ها اجتناب کنید.در نظر داشته باشید قطعات به آسانی در جای خود قرار می گیرند و چنانچه قادر به جایگذاری قطعات به آسانی نیستید بدانید که به اصطلاح قلق خاص خود را دارد.
پس از باز کردن قاب داخلی اسپیلت با احتیاط آن را روشن کرده و به دقت به صدایی که از آن ساطع می شود توجه کنید.در صورت شل بودن هر کدام از پیچ ها به راحتی صدای آن را می شنوید.آن ها را سفت کنید.

لازم است بدانید یک فرد مبتدی تنها چند گام برای سرویس کولر گازی بردارد.مواردی که ذکر شد مجموعا 20 درصد از کار سرویس کولر گازی می باشد.سرویس کار حرفه ای کار هایی از قبیل چک کردن برد الکتریکی،بررسی آمپر ورودی به دستگاه توسط آمپر سنج،بررسی سرمای جاری در لوله های رفت و برگشت به کندانسور و تشخیص و بررسی نشتی و … را انجام می دهد.

آیا می توانید سرویس کولر سامسونگ را خودتان انجام دهید؟!

آیا سرویس کولر گازی را هر کسی می تواند انجام دهد؟

کولر گازی از قطعات مهم و حساسی طراحی و ساخته شده است که هریک از آن قطعات، عامل مهمی در کارکرد درست دستگاه می باشد. عملکرد کلی دستگاه هم به کارکرد درست همین قطعات بستگی دارد، از این رو تاکید داریم که این امر را به یک سرویس کار بسپارید.تاکید ما به این دلیل نیست که این خدمات را ارائه می کنیم.بلکه کولر گازی یک سیستم است که تمامی قطعات آن در ارتباط با یکدیگر کار می کنند.از آنجایی که در سرویس کولر گازی سامسونگ بخشی از قطعات مانند سنسور یا فیلتر ها جهت شستشو و تمیز کردن از جای خود بیرون خواهند آمد،در نتیجه عدم جاگذاری هرکدام از قطعات می تواند کارکرد کولرگازی سامسونگ را مختل سازد.همانطور که اشاره شد سرویس کولر گازی امر تخصصیست که الزاما می بایست توسط سرویسکار متخصص انجام پذیرد.

تذکر: دستگاه های سامسونگ به دلیل حساسیت بالا و هزینه بالای تعمیر آن میبایست به درستی و با ظرافت سرویس گردند.

مجرب ترین سرویسکار اسپیلت سامسونگ

اگر برای سرویس کولر گازی در تهران و برند سامسونگ به دنبال سرویسکار می گردید، پیشنهاد می کنیم سرویسکاران را برای تعمیر و سرویس انتخاب کنید. سرویسکاران، مرکزی تخصصی و مجرب در زمینه تعمیر و سرویس لوازم خانگی می باشد که در زمینه های تعمیر کولر گازی، سرویس پکیج، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر کولر آبی، سرویس ماشین لباسشویی، تعمیر آیفون و دیگر لوازم فعالیت می کند. از ویژگی های بارز این مجموعه ارزان قیمت بودن و کیفیت در خدمات می باشد که تاکنون مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است. این مجموعه با آموزش های لازم و بروز، تمامی کارشناسان را برای سرویس هر نوع دستگاهی آماده کرده است و می توانید برای تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ و هر برند دیگری به این مجموعه اعتماد کنید.

پرسش و پاسخ های متداول سرویس کولر گازی سامسونگ

سرویس کولر گازی سامسونگ شامل شستشو فیلتر اسپلیت و شستشو اپراتور پنل داخل و کندانسور پنل خارجی می باشد بلور فن پنل چک می شود و در صورت کثیف بودن تمیز می شود و پس از سرویس کامل مقدار گاز داخل دستگاه اندازه گیری می شود که در صورت کمبود با هزینه جدا گانه شارژ گاز انجام شود.

خیر شارژ گاز یک مسئله جدا هست که بسته به مقدار کمبود گاز قبل از انجام کار به شما هزینه اعلام می شود و سپس انجام می شود در سرویس کولر گازی سامسونگ فقط اندازه گیری مقدار گاز انجام می شود.

2 مدل سرویس کولر گازی سامسونگ داریم 1 مدل سرویس رو کار که سرویس در همان جایی که کولر نصب است انجام می شود و یک مدل سرویس کولر گازی سامسونگ با کندن پنل انجام می شود که در صورتی که اسپلیت خیلی کثیف باشد از این نوع سرویس استفاده می شود که هزینه باز و بست پنل به هزینه سرویس اضافه می شود.

مقدار گاز موجود توسط گژ فشار سنج اندازه گیری می شود که در صورت کم بودن فشار مقدار کمبود به دست می آید برای مثال اگر فشار دستگاه نصف اندازه استاندارد باشد به این معنی است که گاز دستگاه شما به اندازه نصف گاز کامل خالی می باشد که هزینه نصف شارژ گاز کامل از شما دریافت می گردد.

سرویس به موقع و هر ساله کولر موجب کاهش مصرف برق و همچنین افزایش عمر کولر گازی سامسونگ شما می شود و در صورتی که سرویس به موقع انجام نشود باعث می شود شما متوجه کمبود گاز و کثیفی دستگاه و ایرادات جزئی نشوید که به مرور زمان به دستگاه شما آسیب وارد می کند.

بله کمبود گاز تا یک اندازه از سرما کولر کم نمی کند اما باعث می شود کمپرسور کولر گازی سامسونگ شما با تمام قدرت کار کند که همین امر باعث افزایش مصرف برق و حتی فشار زیاد به کمپرسور میشود که عمر دستگاه شما را به شدت کاهش می دهد.