سرویس کولر گازی در تهران

سرویس کولر گازی در تهران

سرویس کولر گازی در تهران آیا با مجموعه سرویسکاران آشنایی دارید؟ این مجموعه برای اولین بار خدمات سرویس کولر گازی در تهران را در به صورت گسترده با استقرار شعب مختلف در 22 منطقه تهران در سریعترین زمان ممکن به انجام می رساند.اتمامی خدمات سرویسکاران با ضمانت تضمینی ارائه می گردد و تمامی تجهیزات و قطعات کولر گازی در صورت تعویض،از لوازم اورجینال اصل کره استفاده می گردد.در صورت نیاز به سرویس کولر گازی در تهران با تماس با ما،تمام قسمت های پروسه سرویس از آچارکشی تا تعویض فیلتر ها به صورت کامل انجام می گردد و پس از انجام سرویس اطمینان خواهید داشت که کاملترین سرویس برای کولر گازیتان به انجام رسیده است.خدمات سرویس کولر گازی در تهران چنانچه توسط تیم سرویسکاران به انجام برسد،این اطمینان را به مشتری گرامی خواهد داد که تا مدت ها نیاز به سرویس کولر گازی خود ندارد.در ادامه وارد جزئیات سرویس خواهیم شد و در صورت تمایل و واقف شدن به نحوه ارائه خدمات سرویس کولر گازی در تهران توسط سرویسکاران می توانید مطالب تخصصی ارائه شده را در ادامه مطالعه نمایید.

در این بخش می خوانید:

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی در شهر تهران چه مواردی را شامل می شود؟

شاید این سوال برای شما به وجود آمده باشد که منظور از سرویس کولر گازی چیست؟ و در واقع سرویس کولر گازی شامل چه مواردی می شود،لازم به ذکر است که کولر گازی شامل دو پنل داخلی و خارجی می باشد، که هر دو این پنل ها باید سرویس شوند،که در ادامه این مطلب تمام فعالیت هایی ک در حین سرویس کولر گازی انجام می شود، را برای شما بیان می کنیم، لطفا با ما همراه باشید. 1- سرویس پنل داخلی کولر گازی که شامل شستشوی فیلتر ها، سرویس بلوور، سرویس سنسورها، سرویس کویل می باشد. 2- سرویس پنل خارجی کولر گازی که شامل شارژ کولر گازی می باشد. علاوه بر موارد بالا می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

  • تعویض کمپرسور کولر گازی که به دلیل تمام شدن گاز کمپرسور می سوزد
  • رفع مشکل باد گرم کولرگازی که معمولا به خاطر کمبود گاز است
  • رفع صدای زیاد کولرگازی
  • رفع مشکل اتصالی برق کولرگازی
  • تعمیر برد کولرگازی اسپیلت
  • تعویض خازن کولرگازی

در ابتدا باید توجه داشته باشید، هنگامی که برای کولر گازی یا اسپیلت شما مشکلی پیش می آید، حتما آن را خاموش کنید تا در اسرع وقت سرویسکار مجربی برای بررسی مشکل در محل حاضر شود. حتما به سرویس دوره ای کولر گازی اهمیت بسزایی بدهید چرا که این امر سبب افزایش طول عمر دستگاه می شود. یکی از مهمترین بخش های نگهداری کولر گازی، سرویس کولر گازی است. همانطور که گفته شد سرویس کولر گازی برای افزایش بهره وری و طول عمر آن بسیار مهم و قابل توجه است. منتها خیلی از افراد از این موضوع مطلع نبوده و سرویس کولر را هزینه ای اضافی و کاری وقت گیر می دانند. کولر گازی اگر در زمان مناسبی تعمیر و سرویس شود، شما را از دردسرهای زیادی نجات خواهد داد. می توانید از دستگاه خود تا سالیان سال بهترین استفاده را ببرید، از هزینه خرید مجدد و تعمیرات پی در پی در امان هستید و همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی می کنید.

چه زمانی برای سرویس کولر گازی مناسب است؟

اگر استفاده شما از کولر گازی زیاد است باید هر سال در بهار کولر گازی خود را سرویس کنید. اما اگر استفاده شما کم است حداقل هر دو سال یکبار دستگاه خود را سرویس کنید و از سرویسکار بخواهید که حتما تست گاز کولر گازی را انجام دهد.

سرویسکار کولرگازی

سرویسکار کولرگازی

سرویسکار حرفه ای انواع کولر گازی در تهران

در واقع یکی از مهمترین دستگاه ها در منزل، اداره، سازمان و موسسه ها، کولر گازی است.کولر گازی دستگاهی کاربردی و مفید بوده که حذف آن از محیط زندگی و کار غیرممکن است. هرساله مهندسان با درایت نمونه های مختلفی از کولرهای گازی را با برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه می کنند که هرکدام از آنها المان های مثبتی را برای کاربر به ارمغان می آورد. یک سرویسکار حرفه ای وقتی به محل اعزام می گردد، اول فیلترهای کولرگازی را شست و شو می دهد. ثانیا واحد بیرونی کولرگازی شما را با دستگاه کارواش می شوید. در بعضی از موارد کولر گازی بسیار کثیف می باشد. در این صورت باید گاز کولرگازی تخلیه گردد و سپس دستگاه باز شود. بعد از این کار سرویسکار کولرگازی شما را سرویس می کند و سپس کولرگازی را از نو راه اندازی می کند. توجه داشته باشید که وکیوم کردن کولر گازی بسیار مهم است و سرویسکار باید آن را به نحو احسن انجام دهد تا هوا و رطوبت از آن خارج شده و کولر گازی بهتر محیط را خنک کند. همچنین در هنگام نصب کولر گازی حتما از سرویسکار یا نصاب بخواهید تا به شما نحوه کار با ریموت کنترلر کولرگازی را یاد دهد.

از تماس تا سرویس کولرگازی!

فاصله تماس شما و ثبت درخواست سرویس کولر گازی و فراخوانی سرویسکار و حاضر شدن وی در محل سکونت شما تنها چند ساعت زمان لازم است.چنانچه بار چندم است که اقدام به سرویس کولر گازی کرده اید حتما می دانید که گاها 24 ساعت طول می کشد تا سرویسکار یک شرکت خاص به کارتان رسیدگی کند.لیکن مجموعه سرویسکاران در همان روز و در فاصله چند ساعته از تماس شما در محل حاضر خواهد شد.

لازم به ذکر است که روند سرویس کولر گازیتان به دلیل تجارب فراوان پرسنل سرویسکار سرویسکاران ظرف زمان کوتاه در نهایت کیفیت به شما تحویل داده خواهد شد.

پرسش و پاسخ های متداول سرویس کولر گازی در تهران

سرویس کولر گازی در تهران شامل شستشو فیلتر اسپلیت و شستشو اپراتور پنل داخل و کندانسور پنل خارجی می باشد بلور فن پنل چک می شود و در صورت کثیف بودن تمیز می شود و پس از سرویس اسپلیت کامل مقدار گاز داخل دستگاه اندازه گیری می شود که در صورت کمبود با هزینه جدا گانه شارژ گاز انجام شود.

خیر شارژ گاز یک مسئله جدا هست که بسته به مقدار کمبود گاز قبل از انجام کار به شما هزینه اعلام می شود و سپس انجام می شود در سرویس کولر گازی در تهران فقط اندازه گیری مقدار گاز انجام می شود.

2 مدل سرویس کولر گازی در تهران داریم 1 مدل سرویس رو کار که سرویس در همان جایی که کولر نصب است انجام می شود و یک مدل سرویس اسپلیت در تهران با کندن پنل انجام می شود که در صورتی که اسپلیت خیلی کثیف باشد از این نوع سرویس استفاده می شود که هزینه باز و بست پنل به هزینه سرویس اضافه می شود.

مقدار گاز موجود توسط گژ فشار سنج اندازه گیری می شود که در صورت کم بودن فشار مقدار کمبود به دست می آید برای مثال اگر فشار دستگاه نصف اندازه استاندارد باشد به این معنی است که گاز دستگاه شما به اندازه نصف گاز کامل خالی می باشد که هزینه نصف شارژ گاز کامل از شما دریافت می گردد.

سرویس به موقع و هر ساله کولر در تهران موجب کاهش مصرف برق و همچنین افزایش عمر کولر گازی شما می شود و در صورتی که سرویس به موقع انجام نشود باعث می شود شما متوجه کمبود گاز و کثیفی دستگاه و ایرادات جزئی نشوید که به مرور زمان به دستگاه شما آسیب وارد می کند.

بله کمبود گاز تا یک اندازه از سرما کولر کم نمی کند اما باعث می شود کمپرسور کولر گازی شما با تمام قدرت کار کند که همین امر باعث افزایش مصرف برق و حتی فشار زیاد به کمپرسور میشود که عمر دستگاه شما را به شدت کاهش می دهد.