خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

سرویس کولر گازی

دفتر مرکزی (خط ویژه)

02188665052

نمایندگی مرکزی :

52 50 66 88 021

نمایندگی شمال :

91 229 229 021

نمایندگی غرب :

15 39 51 66 021

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

مجموعه سرویسکاران با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در امور مربوط به کولرگازی شامل سرویس کولر گازی آماده خدمت رسانی در تهران می باشد.

سرویس کولر گازی و اسپلیت یکی از تخصص های گروه فنی مهندسی سرویس کاران می باشد که تجربه بالا در این زمینه و کادری کاملاً متخصص در این زمینه آماده خدمات دهی در سراسر استان می باشیم.سرویس کاران به کیفیت کار اهمیت به سزایی می دهد.

نیروهای سرویسکاران تماماً متخصص بوده و دوره های تخصص سرویس کولرگازی را زیر نظر سرویسکاران گذرانده اند و با تجربه بالا اماده خدمات دهی در شرق تهران ، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران می باشند.

سرویس کاران سرویس کولر گازی یا اسپلیت را انجام می دهد مانند:

(سرویس کولرگازی سامسونگ، سرویس کولرگازی الجی، سرویس کولرگازی جنرال، سرویس کولرگازی اجنرال، سرویس کولرگازی مدیا، سرویس کولرگازی توشیبا و...)

شما می توانید با شماره تماس های ذکر شده از خدمات سرویس کولر گازی بهره مند شوید.

هزینه سرویس کولر گازی

هزینه سرویس کولر گازی بسته به شرایط کولر گازی شما و مقدار شارژ گاز کولر گازی شما متغیر می باشد و هزینه سرویس کولر گازی به طور متوسط ما بین 50 تا 250 هزار تومان می باشد

هزینه حدودی سرویس کولر گازی در تهران شامل موارد زیر می باشد:

هزینه سرویس کامل کولرگازی                                             000/50 هزار تومان

هزینه شارژ گاز تکمیلی درجه یک (9000- 12000)                000/60 هزار تومان 

هزینه شارژ گاز تکمیلی درجه دو (24000- 18000)               000/90 هزار تومان

هزینه شارژ گاز تکمیلی درجه سه (36000- 30000)              000/120 هزار تومان

هزینه شارژ گاز کامل درجه یک (9000- 12000)                  000/110 هزار تومان

هزینه شارژ گاز کامل درجه دو (24000- 18000)                  000/140 هزار تومان

هزینه شارژ گاز کامل درجه سه (36000- 30000)                 000/180 هزار تومان

 

هزینه سرویس کولر گازی و خدمات کولرگازی در طول زمان متغیر می باشد و هزینه های بالا حدودی در نظر گرفته شده است.

لطفا قبل ثبت سفارش در قسمت تعرفه ها و یا به صورت تلفنی هزینه سرویس کولر گازی را برسی کنید


سرویس کولر گازی و اسپلیت شامل بحث هایی می شود که در ذیل کاملاً به آنها می پردازیم:

در سرویس کولرگازی باید موارد ذیل حتما انجام شود:

1-        شتشوی پنل داخلی

2-        شتشوی پنل خارجی

3-        تست آمپر دستگاه

4-         تست مقدار گاز

5-         انجام شارژ گاز کولر گازی در صورت نیاز

شارژ گاز کولر گازی یکی از مواردی می باشد که در سرویس سالیانه بسیار اهمیت دارد. با شارژ گاز در مصرف برق صرفه جویی خواهید کرد و راندمان دستگاه خود را بالا خواهید برد.

(سرویسکاران با انجام سرویس کولرگازی شما در محل و با قیمت ارزان ، به استفاده بهینه وقت و هزینه شما کمک میکنند.)

 

سرویس کولر های گازی

اساسا سرویس کولر های گازی به چند بخش تقسیم میشود که ما در این مقاله سعی داریم به صورت کامل انرا برای شما تشریح کنیم.

نظافت و شستشوی دستگاه در سرویس کولر گازی:

کولرهای گازی در تماس مستقیم با گرد وغبار و الودگی  هستند و به دلیل رعایت اصول بهداشتی،بالا بردن عمر مفید دستگاه،کاهش میزان مصرف برق،بهره وری بیشتر نیاز به سرویس شستشو دارند که سرویسکاران با قیمت ارزان، سرویس کولرگازی را برای شما بصرفه کرده است

1.رعایت اصول بهداشتی

همه میدانیم که ویروس ها والودگی های بسیاری در هوا پراکنده اند و چون کولر های گازی هوای محیط را به داخل خود مکیده و بعد از کاهش دادن دما ان را دوباره به بیرون پرتاب میکنند پس به دلیل پیشگیری و جلو گیری از انتقال الودگی ضروری است که به صورت دوره ای دستگاه های کولر گازی خود را سرویس و نظافت کنیم.

کولرهای گازی به علت اینکه هوای محیط را به داخل مکیده و بعد از کاهش دادن دما ان را دوباره به بیرون پرتاب میکنند ویروس ها و الودگی های بسیاری در هوا پراکنده میکنند که شما میتوانید با سرویس کولرگازی خود به صورت دوره ایی و منظم اصول بهداشتی را رعایت کنید

 

2.بالا بردن عمر مفید دستگاه

(با سرویس کولرگازی میتوانید عمر مفید دستگاه خود را بالا ببرید)

همانطور که در بالا توضیح دادیم کولرهای گازی به دلیل تماس مستقیم با گرد وغبار میزان قابل توجهی از انرا جذب خود میکنند و این امر باعث میشود که منافذ ورودی دستگاه از حالت عادی خود خارج شده و دچار گرفتگی منافذ از گرد و غبار گردد پس موتور باید با توان بیشتری کار کند تا بتواند همرفت هوا را ایجاد کند که این امر باعث فشار مضاعف به موتور های کولر گازی میگردد وعمر مفید دستگاه شما را کاهش میدهند و حتی میتوانند منجر به سوختن کمپرسور یا بلور پنل داخلی شما شوند.

3.کاهش میزان مصرف برق

با توجه به این که ما هرچه بیشتر به سرویس کولر گازی خود و شستشو و نظافت ان اهمیت دهیم فشار کمتری به دستگاه امده و در نتیجه میزان مصرف برق دستگاه کاهش پیدا میکند.

(میتوان با سرویس کولرگازی خود و شستشو و نظافت دوره ایی و منظم فشار کمتری به دستگاه اورد و در نتیجه میزان مصرف برق دستگاه را کاهش داد)

4.بهره وری بیشتر

-در صورتی که سرویس کولرگازی خود را به صورت مداوم انجام دهید دستگاه شما همیشه تمیز بوده و خللی در کار دستگاه نیست و در نتیجه همیشه با بیشترین راندمان(پرتاب باد میزان سرمایش/گرمایش) به کار خود ادامه میدهد.

در بالا توضیحاتی در باره دلایل سرویس و شستشوی کولر های گازی به شما دادیم در ادامه توضیحاتی درباره چگونگی انجام این کار خدمت شما شرح میدهیم.به طور کلی کولر های گاز از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده اند.

1.پنل داخلی

سرویس کاران ما با اسپری های مخصوص تمامی اجزای داخلی دستگاه شمارا تمیز کرده و فیلتر های دستگاه را نیز شستشو مینمایند با این کار علاوه بر افزایش راندمان واسودگی خاطر از سلامت هوای خروجی دستگاه از هوایی مطبوع لذت خواهید زیرا پنل داخلی از اهمیت بالایی در حفظ سلامت شما و محیط برخوردار است و اگر به موقع سرویس دهی نشود الودگی های جذب شده از طریق فیلتر را در هوا پراکنده میکند. و اما اگر خودتان قصد انجام اینکار را دارید با مراحلی که در ادامه ذکر میشود به شستشو بپردازید

در ابتدا برق دستگاه را قطع نموده سپس درب پنل را باز کنید فیلتر هارا به ارامی خارج کرده و با اب و مواد شوینده تمیز کنید سپس سنسور دستگاه را بیرون کشیده و تمیز کنید این سنسوردمای محیط را اندازه گیری میکند و به برد دستور روشن یا خاموش شدن دستگاه  را میدهد اگر کثیف باشد ممکن است دمای محیط را اشتباه تخمین بزند و دمای مطلوب شمارا تامین نکند پس از این میرسیم به تمیز کردن کوییل ها که با استفاده از اسپری کف تمیز کننده و یک فرچه نرم انرا تمیز کنید.پس از اتمام این مراحل نوبت به درین دستگاه میرسد ابتدا سینی درین و مخزن انرا تمیز کرده و سپس چند بطری اب داخل شلنگ ان میریزیم تا هم تمیز شود و هم اگر گرفتگی در ان وجود دارد از بین برود اگر گرفتگی در شلنگ درین باشد بعد از مدتی اب منفزی برای خروج پیدا نکرده ومنجر به ریزش اب از زیر پنل دستگاه کولر گازی شما میشود و دیوار و فرش شما را کثیف میکند

 

2.پنل خارجی(کندانسور)

این بخش از دستگاه هم دارای اهمیت بالایی است چون در بیرون از منزل شما نصب میگردد و در تماس مستقیم با گردو غبار و خاک است به همین دلیل اگر شما نسبت به شستشوی به موقع ان اقدام نکنید ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه های بالا برای تعمیرات ان شوید زیرا کثیفی بیش اندازه کندانسور مانع از عملکرد صحیح دستگاه میشود و فشار زیادی به دستگاه شما تحمیل میکند پس بهتر است که یک سرویسکار با تجربه به صورت متداول انرا شستشو نماید (شما با خیالی اسوده میتوانید اینکار را به کادر مجرب سرویسکاران بسپارید) که این کار را با استفاده از دستگاه های مخصوص فشار قوی اب(واتر جت) انجام میدهند توجه فرمایید که اگر خودتان قصد انجام این کار را دارید قبل از شروع شستشوی دستگاه حتما باید برق انرا قطع نمایید سپس با دستگاه کارواش خانگی خود را روشن کرده وشروع به تمیز کردن تمامی قسمت های کویل فن نمایید تا کاملا تمیز شود اگر قبل از شروع به کار درب بالایی کندانسور را باز کنید میتوانید دسترسی بیشتری به داخل دستگاه داشته و نتیجه بهتری حاصل کنید در انتها نگران خیس شدن موتور فن ان نباشید زیرا ان کاملا در برابر اب عایق است و مشکلی برای ان پیش نمیاید فقط مراقب قسمت اتصالات برقی دستگاه باشید و از نفوظ اب به ان جلوگیری کنید.

بازرسی میزان گاز دستگاه در سرویس کولر گازی

یکی دیگر از ارکان سرویس کولر های گازی بازدید و بازرسی میزان شارژ گاز دستگاه است.که اصلی ترین نقش را در کولر های گازی ایفا میکنند و رابطه ی مستقیم با سرمایش/گرمایش دستگاه دارد.

چرا باید میزان شارژ گاز کولر گازی را به صورت دوره ای بازرسی کرد؟

این سوالی است که اکثر شما با ان مواجهید و حتی بعضی انرا کاری بیهوده و خرج بیجا میدانند ولی از عواقب ان مطلع نیستند که میتواند چه ضرر و زیانی بهشان وارد کند در ادامه به مواردی در این باره میپردازیم که موجب بهبود سطح اگاهی شما نسبت به این مسئله میگردد.

(سرویسکاران با سرویس دهی در محل و در کل سطح استان تهران با قیمت ارزان اینکار را برای شما میسر کرده است تا بتوانید با خیالی اسوده امور فنی کولر گازی خود را به ما بسپاردید تا از عملکرد دستگاه خود نگران نباشید)

1.طول عمر کمپرسور

اگر میزان فشار گاز کولر گازی شما کمتر و یا بیشتر از حد مجاز باشد کمپرسور دستگاه شما فشار زیادی را متحمل میشود وامکان سوختن یا نیمسوز شدن کمپرسور شما را در بر دارد. عموما میزان فشار گاز در کولر های گازی اینورتر مابین 110 تا 150 psi ودستگاه های معمولی غیر از اینورتر مابین 50 تا 65 psi که این میزان به میزان مازاد لوله کشی شما رابطه مستقیم دارد.

نکته قابل توجه این است که سطح روغن داخل کمپرسور را حتما به صورت روزانه بررسی کنید و زمانیکه کارکرد دستگاه به عدد بین 500 الی 1000 ساعت رسید روغن را تعویض کنید زمان تعویض روغن رابطه مستقیمی با کیفیت روغن درون کمپرسور دارد.

 

2.راندمان دستگاه

تنظیم بودن و چکاپ گاز دستگاه کولر گازی شما باعث افزایش راندمان و بازدهی دستگاه شما میشود ولذت استفاده از هوای خنک و مطبوع را همواره مثل روز اول برای شما تدایی میکند.

 

3.کاهش میزان مصرف برق

تنظیم بودن گاز دستگاه همواره باعث افزایش راندمان دستگاه و کاهش فشار به کمپرسور میشود در نتیجه کمپرسور مدت زمان کمتری را صرف خنک کردن محیط میکند وکمتر روشن میماند و به همین منوال برق کمتری نیز مصرف میکنند.

(با سرویس کولرگازی خود به طور منظم و دوره ایی باعث کاهش میزان مصرف برق میشوید)

مدیریت اقتصادی

سرویس و چکاپ دوره ای دستگاه های کولر گازی مدیریت منابع مالی شما را به همراه دارد و باعث کاهش هزینه های شما میشود همانطور که در بالا هم به ان اشاره کردیم سرویس و چکاپ دوره ای دستگاه شما میتواند از صرف هزینه های سنگین تعمیرات کولر های گازی جلوگیری کند به طور مثال چک نکردن میزان گاز دستگاه علاوه بر این مصرف برق دستگاه شمارا افزایش میدهد میتواند هزینه ای بالغ بر 000/300/1 هزار تومان برای تعویض کمپرسور دستگاه شما به بار اورد برای مثال دیگری در این رابطه به هزینه شارژ گاز اشاره نمود اگر شما به صورت دوره ای میزان شارژ گاز دستگاه خود را چک کنید در صورت کم شدن فشار گاز با هزینه ای کم میتوانید شارژ گاز تکمیلی انجام دهید اما اگر اینکار را انجام ندهید ممکن است بعد از مدتی متوجه شوید که گاز دستگاه شما کاملا خالی شده است و مجبور به پرداخت هزینه ای ما بین 000/180 هزار تومان تا 000/380 هزار تومان بابت شارژ کامل دستگاه بپردازید اگر که خوش شانس باشید و این تخلیه گاز دستگاهتان به کمپرسور شما اسیبی نرسانده باشد اینها نمونه هایی از مشکلات و هزینه های اضافی است که شما با سرویس نکردن دستگاه خود برای خود ایجاد میکنید سرویسکاران با کادری مجرب و متخصص با در نظر گرفتن این مشکلات و هزینه های بالا میتواند انهارا با راه کاری ساده از پیش روی شما بردارد و با قیمت ارزان کولر های گازی شما را به صورت متناوب و دوره ای برای شما سرویس و نگه داری کند.

 

 

در این قسمت میخواهیم به صورت کلی به مبحث شارژ گاز کولر گازی در سرویس کولر گازی بپردازیم

در چه مواقعی دستگاه ما نیاز به سرویس و شارژ گاز دارد

1.دستگاه نو تازه نصب شده

دستگاه های کولر گازی که تازه خریداری میکنید و برای نصب ان بیشتر از متراژ لوله داخل دستگاه لوله کشی میکنید میبایستی که به میزان اضافه شدن متراژ لوله انها را شارژ گاز تکمیلی کنید تا فشار گاز داخل سیستم به حد نرمال تعیین شده برای دستگاه برسد.معمولا به ازای هر 1 متر لوله اضافی باید به میزان 20 گرم به گاز دستگاه اضافه گردد.

2.دستگاه های بدون گاز

دستگاه شما ممکن است به دلایلی گاز خود را از دست بدهد از قبیل نشتی داخل لوله کشی نشتی شیر برقی نشتی ادوات و اتصالات نشتی در کویل ها باشد یا اگر هنگام جا به جایی دستگاه از افراد غیر متخصص استفاده کنید که نتوانند گاز دستگاه را داخل کمپرسور ذخیره کنند و تمام گاز دستگاه خارج شود.

3.شارژ گاز تکمیلی در سرویس کولر گازی

به دلیل استفاده از اتصالات مهره ای دستگاه های کولر گازی هر ساله به میزان کمی نشتی غیر قابل جلوگیری دارند که به این دلیل هرساله یا هر دو سال یکبار احتیاج به شارژ گاز تکمیلی دارند.

روش های شارژ گاز عبارتند از:

1.شارژ گاز وزنی در سرویس کولر گازی

این روش معمولا برای زمانی پیشنهاد میشود که گاز دستگاه کاملا خالی باشد یا دستگاه نو با متراژ بالا تری لوله نصب شده باشد توصیه میشود در این روش ابتدا کپسول گاز را روی ترازو گذاشته سپس شیر انرا بازمیکنند تا زمانی که به میزان مورد نیاز دستگاه از وزن کپسول کم شود به طور مثال دستگاه شما به 2 کیلوگرم گاز نیاز دارد و ترازوی شما در حالتی که کپسول روی ان قرار دارد عدد 16 را نشان میدهد شما شیر کپسول را باز کرده و زمانی که نشانگر ترازو به عدد 14 رسید یعنی 2 کیلو از وزن کپسول شما کم شد شیر گاز را میبندید.

2.شار گاز با امپرمتر در سرویس کولر گازی

در این روش امپرمتر را به دستگاه وصل کرده اگر میزان مصرف دستگاه با میزان امپر مصرفی نوشته شده بر روی بدنه کندانسور مغایرت داشته باشد ابتدا با گیج میزان فشار گاز دستگاه را اندازه گیری میکنند در صورت کمبود گاز به میزانی گاز به دستگاه اضافه میکنند تا امپر متر اعداد نوشته شده بر روی دستگاه را نشان دهد (در برخی موارد امکان بیشتر بودن گاز دستگاه هم هست).

3.شارژ گاز با گیج در سرویس کولر گازی

اخرین روش شارژ گاز با گیج است در این روش ابتدا گیج را به لوله برگشت دستگاه نصب میکنند معمولا زمانی که کمپرسور دستگاه روشن است باید فشار گازداخل دستگاه حدود 60psi باشد در صورت کم بودن فشار گاز به دستگاه اضافه میکنند تا فشار گاز به مابین 55 تا 60  psi برسد.

دلایل کم شدن پرتاب باد در کولر گازی

1.کثیف شدن بلوور

2.عدم سرویس به موقع کولر گازی توسط سرویسکار متخصص

3.نیم سوز شدن موتور فن

 

یکی از دلایل کم شدن پرتاب باد دستگاه های کولر گازی کثیف شدن بلوور است که باعث ایجاد اصطحکاک میشود و از سرعت و قدرت ان میکاهد و حتما باید توسط سرویس کار متخصص سرویس کولر گازی انجام  شود از دلایل دیگر کم شدن پرتاب باد میتواند نیم سوز شدن موتور فن باشد که مانند قبل نتواند بلوور را به حرکت در اورد و از میزان پرتاب باد دستگاه شما میکاهد در بعضی مواقع ممکن است کلن فن دستگاه شما از کار بیوفتد که میتواند بر اثر سوختن خازن موتور فن باشد و با تعویض ان مشکل بر طرف گردد اما اگر بعد از تعویض ان همچنان موتور فن کار نمیکرد باید به تست برد فرمان و خود موتور فن بپردازید که این هم خود احتیاج به تعمیر کار دوره دیده و کار ازموده دارد البته در بعضی مواقع بلبرینگ های دو سر بلوور فن گیرپاچ کرده و باعث کند شدن چرخش موتور فن و در نتیجه کاهش پرتاب باد شود در این صورت ابتدا بلبرینگ هارا روغن کاری مکنیم اگر نتیجه مساعد نبود انگاه به تعویض بلبرینگ ها میپردازیم (در صورتیکی سرویس کولرگازی به موقع انجام نشود از پرتاب باد جلوگیری میکند) که تمامی این پروسه باید توسط سرویس کار مجاز ودوره دیده ی کولر گازی انجام گردد در غیر این صورت ممکن است صدمات بیشتری به دستگاه وارد گردد.

در صورتی که سرویس کولر گازی خود را به صورت سالیانه و مداوم انجام دهید از بروز هرگونه مشکل در این سیستم جلوگیری خواهید کرد.

(سرویسکاران با کادری دوره دیده امادگی هرگونه خدمت رسانی در حیطه خدمات فنی کولرگازی و سرویس کولرگازی و نصب کولرگازی و تعمیر کولرگازی می باشد.)

علت خنک نکردن کولر گازی

تعمیر کولرگازی با توجه به ضروری بودن آن یکی از آیتم های مهم برای هر خانواده‌ای محسوب می شود. در واقع برای اینکه بتوانیم طول عمر و بهره وری در لوازم را افزایش دهیم و باعث طول عمر آنها شویم، بایستی به سرویس و تعمیر آنها اهمیت دهیم. کولر گازی نیز از آن دسته لوازم مهم و ضروری در هر منزلی به شمار می اید که خرابی و از کار افتادن آن فاجعه است، خصوصا اگر در یک روز گرم تابستان باشد! از این رو با تعمیر کولر گازی در اول فصل بهار و یا زمستان، خیال خودتان را از هر جهت آسوده نمایید.

 

علت خنک نکردن کولر گازی

کولر گازی از لوازمی است که اگر درست از آن مراقبت شود می تواند تا سالهای سال به کار خودش ادامه دهد، منتها برخی از آیتم ها از دست نیروی انسانی خارج است و گاهی اوقات خود به خود اختلال ایجاد می کند، ممکن است کولر را روشن کنید ولی سرمایی را احساس نکنید، کولر گازی سرمای خوبی به بیرون نمی دهد، در این مواقع چند علت می تواند باعث بروز این مشکل شده باشد که به تعمیر کولر گازی می انجامد. یکی از این دلایل می تواند به دلیل از کار افتادن و یا خرابی کمپرسور باشد که در این حالت بایستی برای تعمیر کولر گازی و یا تعویض کمپرسور اقدام نمایید. دلیل مهم دیگر در این زمان می تواند کثیف بودن فیلترها باشد که در طول زمان گرد و غبار را به خودشان جذب می کند و بایستی هر چند وقت یکبار با آب کاملا شستشو داده شود تا به خوبی تمیز شود. همچنین می تواند از کمبود شارژ گاز نیز باشد که می توانید آن را افزایش دهید. اگر هم مشکل حل نشد خرابی برد الکترونیکی را چک کنید تا با توجه به تمام این موارد، آیتمی که باعث خرابی کولر شده است را پیدا کرده و آن را تعمیر نمایید.


 

 

سرویسکاران در کلیه مناطق تهران اماده خدمت رسانی در کلیه امور کولرگازی اعم از سرویس کولرگازی تعمیر کولرگازی نصب کولرگازی می باشد.

 

اجودانیه  ازگل  اقدسیه  الهیه  امامزاده قاسم  ولنجک  باغ شاطر  تجریش  چیذر   دربند  کاشانک  کامرانیه   زعفرانیه   محمودیه  صاحبقرانیه  قیطریه   دزاشیب  سعداباد محلاتی  جماران

بوعلی . سعادت آباد. مدیریت  پونک صادقیه  شهرآرا  کوی نصر  پردیسان  شهرک آزمایش  تهران ویلا  طرشت توحید  ایوانک  شهرک قدس  فرحزاد  مخابرات  شادمان   جلال آل احمد  ستارخان   شهرک  غرب  گیشا  مرزداران

آرارات  ونک  ملاصدرا  سید خندان  قلهک   اختیاریه   پاسداران  جردن  ظفر امانیه  دروس  دولت  شیخ بهایی  ولیعصر

مهران  شیان  علم وصنعت  خاک سفید  شمیران نو  حکیمیه  کوهسار   سراج  لویزان   بنی هاشم  دلاوران   رسالت  باقری  فرجام  هنگام   میدان ملت  

شهر زیبا  شهران  کن  بهاران  باغ فیض  پونک  جنت اباد  پیامبر ستاری  باکری  حصارک  ارم اکباتان  بیمه اپادانا  سولقان  بلوار فردوس  ایران زمین 

ایرانشهر  عباس اباد  قزل قلعه  سیندخت  گاندی  شیراز  ارژانتین  یوسف اباد  ساعی  امیراباد   جمال زاده زرتشت  فاطمی طالقانی  بلوار کشاورز  فلسطین  کریم خان  کردستان  انقلاب  ولیعصر  حافظ   وزرا

شارق  نظام اباد  خواجه نظام  امجدیه  بهار  اندیشه  حشمتیه   دبستان  خواجه نصیر  قصر  ارامنه  اپادانا  امام حسین   سهروردی  بهشتی  شریعتی   شهید مدنی  شیخ صفی  مرو دشت  مفتح  هفت تیر  مطهری    سرباز مدان سپاه

تهرانپارس  دردشت  زرکش  فدک  مجیدیه  هفت حوض  نارمک  زرکش  کرمان  لشگر  تسلیحات  جشنواره  سبلان  سرسبز  وحیدیه  مدائن   

استاد معین  شمشیری  فتح  مهراباد  سی متری جی  شهید دستغیب  

بریانک  هاشمی  هفت چنار  کارو  اذربایجان  کارون  سلسبیل  ازادی  امام خمینی  جیحون  رودکی  دامپزشکی   مالک اشتر   نواب   کارون  سینا   کمیل 

شیخ هادی  انقلاب  امیریه  منیریه  مخصوص  قلمستان  جمهوری  انبار نفت  هلال احمر  عباسی  پاستور  حسن اباد  منیریه  ابوسعید  حر  دخانیات  کارگر جنوبی   وحدت اسلامی  

بهارستان  فردوسی  پامنار  ابشار  قیام  تختی  ایران  کوث  دروازه شمیران  پانزده خرداد  پیچ شمیران  خراسان  ری  امین حضور  کوثر  مولوی  دهقان  لاله زار  میدان قیام  سعدی 

صفا   تهران نو   نیرو هوایی   دهقان  حافظیه   امامت  تهران نو  دماوند  پیروزی  اشتیانی  سرخه حصار  زینبیه 

شکوفه  جابری  شاهین  صددستگاه  اهنگران  فرزانه  شیوا  پرستار  نبی اکرم  سیزده ابان  نیکنام  هفده شهریور  نبرد  اهنگ  خاوران  دولاب  ابوذر

مظاهری  شوش  طیب  اتابک  افسریه  قیام دشت  مشیریه  رضویه  والفجر  کیانشهر  هاشم اباد  خاورشهر  بعثت  خاوران

جوادیه  نازی اباد  خزانه  علی اباد  یاخچی اباد  رجایی  تختی   شهرک بعثت

گلچین  یافت اباد  جلیلی  زمزم  سجاد  مقدم  امامزاده حسن  قزوین  باغ خزانه  زهتابی  قلعه مرغی

فردوس  صاحب الزمان  شمس اباد شاد اباد  خلیج فارس  اتوبان ازادگان امام خمینی  بهداشت  شهرک ولیعصر

خانی اباد  دولت خواه  عبدل اباد  نعمت اباد  اسماعیل اباد

دیلمان  منصوریه  سرتخت  ولی اباد  تقی اباد  نظامی  شهادت  فیروزابادی  حمزه اباد  دیلمان  ظهیراباد  کهریزک

شهرک دریا  ترانسر  چیتگر  شهرک ازادی  شهرک استقلال  ویلا شهر  بزرگراه فتح  شهرک شهرداری  شهرک غزالی  ورداورد  شهرک دانشگاه شریف

دهکده المپیک  زیبا دشت  پیکان شهر  ازادشهر  دریاچه چیتگر  شهرک راه اهن  شهید باقری  زیبا دشت

 

مجموعه سرویسکاران  Serviskaran - servicekaran


بازگشت به لیست خدمات

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

خدماتی که میتوانید از سرویسکاران دریافت کنید

ثبت سفارش آنلاین

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تعرفه شفاف و قیمت مناسب

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی

تماس 8:00 الی 20:00

02188665052

نصب کولر گازی | سرویس کولر گازی | تعمیر کولر گازی