خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

خط ویژه

02188665052

خدمات کولر گازی|سرویس کولر گازی|نصب کولر گازی

پاسخگویی تا ساعت 20

48 46000 0990

طریقه نصب آینه توالت و کنسول

طریقه نصب آینه توالت و کنسول

امروزه در دستشویی های کوچک ، فضای زیادی برای مانور روی دکوراسیون  و نصب وجود ندارد و باید هوشمندانه برخورد کنید و برای انجام کلیه کارهای نصب روشویی به روش اصولی و کاربردی عمل کنید به طور مثال، استفاده از قاب های طرح‌دار برای آینه یکی از بهترین انتخاب ها است. آینه ساده بر کوچکی و سادگی دستشویی می افزاید اما با کمک قابی که رنگ و طرح جالب توجه دارد، می توانید نگاه بیننده را به آینه جلب و از کوچکی دستشویی پرت کنید.

نصب کنسول توالت

ابتدا باید کنسولی متناسب با فضا و مساحت سرویس بهداشتی را تهیه کنید ، به طور معمول اندازه کنسول استاندراد می باشد ، در صورتی که کنسول به اندازه سرویس شما نباشد دید و دکور توالت را هم بر هم خواهد زد. پس ابتدا انتخاب کنسول مناسب مهم می باشد. هم کنسول هایی که جا حوله ای دارند باید توجه کرد که کنسول بیش از حد پایین نباشد که حوله روی روشوئی بیفتد و خیس شود و به طور معمول آینه و کنسول بالای روشوئی در یک امتداد و راستای روشوئی قرار می گیرد؛ و بهتر است آینه و کنسول با فاصله از روشوئی نصب شود که از ریزش آب به آنها جلوگیری گردد.

معمولا کنسول ها به شکلی می باشند که با تجهیزات جانبی همراه نیستند ولی اگر باشند باید برخی از اجزا را با سلیقه خودتان نصب کنید و این موضوع باعث سر در گم شما می گردد. به همین دلیل در نظر داشته باشید که هر یک از اجزا کنسول را پس از نصب آینه توالت در نصب کنید. در این حالت شما راحت تر می توانید تشکیلات کنسول را نصب کنید بخصوص که برخی از این اجزا و امکانات به خود آینه نصب می گردد.

همچنین کنسول ها بعضی اوقات به شکلی هستند که آینه بر روی آنها نصب می گردد یعنی پایه آینه روی آنها قرار داده می شود و برخی از آنها به شکلی می باشند که آینه جدا و کنسول به صورت جدا نصب می گردد.

 

چگونه کنسول توالت را نصب کنیم ؟

در صورتی که از نوع روشویی دار باشند که مشخصا روشویی بر روی آنها تعبیه می شود. این کنسول ها حدود 80 سانتی متری ارتفاع دارند. معمولا با چهار و یا دو پیچ به دیوار نصب می شوند که جای پیچ مشخص شده می باشد.

هنگامی که قصد نصب کنسول را داشته باشید باید به شکلی قرار بگیرد که درب به آن گیر نکند ، شیر های پیسوار به راحتی از آن عبور کرده و منطقه ای که باید سوراخ شود جایی نباشد که احتمال رد شدن لوله را می دهید چون ممکن است لوله را سوراخ کنید. قبل از سوراخ کاری یک بار روشویی را روی کار قرار داده تا ببینید که بصورت صحیح نصب می گردد یا نه. ممکن است با نصب روشویی مشکلاتی برای کنسول به وجود بیاید و نیاز به نصب مجدد باشد. پس از بررسی همه موارد علامت گذاری کرده و سوراخ کاری کنید و کنسول را نصب کنید. وقتی پیچ ها را بستید بهتر است از یک واشر فلزی در پشت پیچ ها استفاده گردد.

هنگامی که کنسول را بستید، روشویی را روی آن قرار داده و قبل از تعبیه آن ، آب روشویی را ببندید. شیر روشویی را بسته و روشویی را بر روی کنسول قرار داده و قسمت پیچ ها را بعد از علامت گذاری ، دوباره جاهای سوراخ کاری را سوراخ می کنید. پیچ های روشویی را حتما ببندید و به کنسول اکتفا نکنید. زیرا ممکن است روزی نیاز به تغییر کنسول باشد و یا کنسول به هر دلیل خراب شده و روشویی رها گردد.

سپس با احتیاط روشویی را در جای خود محکم کنید و اطراف روشویی را با چسب اکواریوم آب بندی کنید. در نظر داشته باشید که قبل از گذاشتن روشویی بر روی کنسول بهتر است محل قرار گرفتن این دو را روی هم چسب اکواریوم بزنید تا از تکان خوردن کنسول و آینه جلوگیری شود. سپس باید آینه را در ارتفاع حدود 150 سانتی متری و در زاویه متوسط برای استفاده عموم نصب کنید. متعلقات اطراف کنسول مانند جا مایع صابونی ، جا صابونی ، جا مسواکی و جا حوله ای باید با احتساب دسترسی و سلیقه خودتان نصب شود.بازگشت به لیست مطالب آموزشی

تصویری جهت نمایش وجود ندارد!